Taką furą jeździ Dawid Kwiatkowski. Auto robi wrażenie

Taką furą jeździ Dawid Kwiatkowski. Auto robi wrażenie Źródło: z

Dawid Kwiatkowski nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Młody piosenkarz często chwali się swoją znajomością motoryzacji i zamiłowaniem do szybkich i luksusowych samochodów, a teraz pokazał swoje ukochane auto. Fura, którą jeździ artysta, robi wrażenie i z pewnością niejedna osoba idąca chodnikiem już się za nią oglądała. 

Dawid Kwiatkowski po raz pierwszy pokazał się Polakom w 2012 roku, kiedy wziął udział do przesłuchania w programie "Must Be the Music. Tylko Muzyka". Niestety tam nie dostrzeżono jego talentu, o którym usłyszał cały kraj już rok później, dzięki wydaniu pierwszego singla "Biegnijmy". Utwór momentalnie stał się hitem, a sam piosenkarz jedną z najpopularniejszych twarzy na polskiej scenie muzycznej. Od tamtego czasu jego kariera imponująco się rozwinęła, a on sam nie rządzi tylko sceną muzyczną, ale i pokazuje się w telewizji, m.in. jako juror "Voice of Kids". Dawid Kwiatkowski często podkreśla w wywiadach swoje zamiłowanie do motoryzacji, a teraz przyłapany został na podróży swoim samochodem. Fura piosenkarza rzeczywiście robi wrażenie.

Jakim samochodem jeździ Dawid Kwiatkowski?

Okazuje się, że Dawid Kwiatkowski podobnie jak wiele polskich gwiazd podążył za modą i zdecydował się na usportowionego SUV-a. W ostatnim czasie coraz więcej celebrytów decyduje się łączyć sportową żyłkę z wysokim i komfortowym wnętrzem. Młody piosenkarz wybrał BMW X4, które największą popularnością cieszyło się pod koniec 2014 roku, gdy wyparło z podium model X3. Choć eksperci twierdzą, iż nie jest to samochód perfekcyjny i w wielu miejscach ustępuje większym modelom, mimo wszystko robi wrażenie i z pewnością niejedna osoba się obejrzała, widząc za jego kierownicą piosenkarza. Nie wiadomo, jaką dokładnie wersję samochodu Dawid Kwiatkowski wybrał, szacunkowo jednak ich ceny w salonach wynosiły od ponad 187 tys. zł, nawet do ponad 300 tys. zł. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani komentują nowy wybór Kwiatkowskiego

Paparazzi uchwycili Dawida Kwiatkowskiego w samochodzie, co oczywiście wzbudziło spore emocje u jego fanów. Część osób podziwiała jego wybór i dobry gust. Znaleźli się jednak także ostry krytycy, którzy nie mogli zrozumieć, dlaczego tak wzięty polski piosenkarz jeździ samochodem, który swoją premierę miał ponad 4 lata temu. - Młody chłopak, ale wybór bardzo elegancki. Świetnie w nim wygląda - ocenia fanka. - Zarabia potężne pieniądze na koncertach i występach w telewizji, a nie stać go na porządne sportowe auto. Albo SUV, albo wyścigówka chłopaku - docina mu kolejna osoba. - Eh ja mu zazdroszczę. Też bym chciała mieć taką sławę, zarabiać pieniądze i jeździć takimi samochodami - pisze internauta. Dawid Kwiatkowski pikio.pl Screen/Super Express ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Hanka Bielicka, Polacy ją uwielbiali. Na jaw wyszła jej największa tajemnica
  2. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu
  3. Oszałamiająca pensja Małgorzaty Rozenek. To się nie mieści w głowie
  4. Nigdy niewyemitowana żenada. Prowadzącemu „Familiady” aż zrzedła mina, gdy zrozumiał co powiedział
  5. Nagrał, co jego pies potajemnie robi w klozecie. Można się popłakać ze śmiechu

Źródło: Super Express

Następny artykuł