Fani Kwiatkowskiego są w ciężkim szoku. Dawid zrobił to pierwszy raz

Fani Kwiatkowskiego są w ciężkim szoku. Dawid zrobił to pierwszy raz Źródło: fot. Youtube

Dawid Kwiatkowski to jeden z nielicznych młodych artystów, który nie daje swoim fanom zbyt wielu powodów do dyskusji. Ostatnio jednak są oni w szoku, bowiem wokalista zrobił coś niesamowitego po raz pierwszy. 

Dawid Kwiatkowski trzyma się stylu muzycznego, który przyniósł mu sukces. Nie wywołuje również żadnych większych skandali i być może dzięki temu ma grono wiernych fanów. Ostatnio jednak, artysta zszokował ich wszystkich. Dawid postanowił trochę poeksperymentować. Nagrał właśnie piosenkę, w której rapuje! Czyżby chciał zostać konkurencją dla popularnego teraz Taco Hemingwaya? Jak widać, odszedł od nagrywania wyłącznie popowych kawałków i romantycznych ballad, do których wzdychały jego fanki.

Dawid Kwiatkowski rapuje!

- Słuchacie właśnie utworu, który jest całkiem inny niż reszta na płycie. To nie jest singiel. To modlitwa o lepsze jutro dla tych, którzy w swoim życiu wiele razy przeszli na czerwonym świetle i niestety, odbiło się to na ich życiu - napisał Kwiatkowski pod swoim teledyskiem na kanale Youtube. Fani najwyraźniej lubią, kiedy ich idol dostarcza im nowych, nieznanych wcześniej doznań artystycznych. Pojawiły się takie komentarze, jak: "Pięknie, Dawid. Klasycznie", "Wyszło mega! Powinieneś częściej rapować!", "Bardzo mi się podoba! Nie mogę się doczekać następnej płyty!" - pisali w odpowiedzi na nagranie Kwiatkowskiego. Co ciekawe, teledysk Dawid nagrał w Gorzowie, swoim rodzinnym mieście. Kiedy poinformował o swoim pomyśle władze miasta, te nie tylko od razu się zgodziły, ale również odmalowały pasy i wstrzymały ruch na ulicy, na której nagrywany był teledysk. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Durczok dziękuje Kaczyńskiemu!
  2. Wyrzucony z TVN gwiazdor publicznie UPOKORZONY! Cios zadała partnerka
  3. Polska! Hotel dla zwierząt uśmiercił psa, zakończenie jest szokujące
  4. Gersdorf właśnie wyciągnęła asa z rękawa! PiS NIE MOŻE ruszyć sądów
  5. Wybuch groźnej epidemii w polskim województwie! Śmiertelna choroba, setki zarażonych
Źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News