Z Dawidem Kwiatkowskim jest bardzo źle. Potrzebuje pomocy specjalisty

Z Dawidem Kwiatkowskim jest bardzo źle. Potrzebuje pomocy specjalisty Źródło: Fot. YouTube/Magazyn Gala

Dawid Kwiatkowski od lat pozostaje jednym z najbardziej popularnych wśród polskiej młodzieży wokalistów. Życie w świetle reflektorów sprawia jednak, że czasami gwiazdor czuje się naprawdę źle. Jak sam przyznaje, to właśnie z tego powodu potrzebuje pomocy specjalisty, z której też regularnie korzysta.

Dawid Kwiatkowski ma już w całym kraju tysiące wiernych oraz niezwykle oddanych fanów. Na jego koncerty przychodzą ogromne tłumy, na których wsparcie oraz dobre słowo zawsze może liczyć.

Dawid Kwiatkowski miał już dość, jest z nim źle

Niestety, wokalista doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że sława ma także mroczne strony. Jak sam przyznaje, niejednokrotnie przydarzyły mu się już bardzo nieprzyjemne, krzywdzące sytuacje, których nie chciałby ponownie przeżyć i których wspomnienie do dziś przywołuje negatywne emocje. - Nie chodzę na ścianki, nie pojawiam się na żadnych imprezach, bo dostałem po dupie kilka razy, a przecież wiem, że nic nie robię złego. (...) Kiedyś obudziłem się nad ranem w hotelu w pokoju i nade mną stało pięć fanek. Tam była jakaś impreza, chyba urodziny. Zostałem obudzony. Nade mną były flaszki i fajerwerki, dosłownie... Byłem tak wkurzony, a z drugiej strony nie mogłem w to uwierzyć! (...) Przez dwa tygodnie byłem zdania, że kończę karierę. Nie chciałem z show-biznesem mieć nic wspólnego - wyznał szczerze popularny wokalista w programie "Gala Studio", nie ukrywając swego głębokiego rozgoryczenia.

Dawid Kwiatkowski potrzebuje profesjonalnej pomocy specjalisty

Ogromna presja związana z ciągłym życiem na świeczniku sprawiła, że Dawid Kwiatkowski czuł się już naprawdę źle i nie do końca radził sobie ze sławą. Nie chciał jednak odpuścić oraz porzucić budowanej z ogromnym trudem oraz zaangażowaniem dobrze rokującej kariery. Zamiast tego zaczął szukać pomocy, którą ostatecznie znalazł nie tylko wśród przyjaciół i rodziny, ale także u terapeuty, do którego regularnie uczęszcza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Walczę o siebie, o moje otoczenie, o to, żebym czuł się w nim dobrze. Bo da się zwariować w tym świecie. Nie wstydzę się - chodzę do psychologa. Idę tam raz na tydzień, porozmawiam, mówię: pan mnie pilnuje, żebym ja po prostu nie zwariował w tym wszystkim - ujawnił otwarcie gwiazdor, którego wyznanie naprawdę zaskoczyło głęboko współczujących mu fanów. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Kwoty są KOSMICZNE!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Szokujące słowa księdza o związku syna Martyniuka. Każe jego żonie cierpieć?
  4. Gwiazda „M jak Miłość” szczera do bólu. Fani nie mogą uwierzyć
  5. Gwiazda Barw Szczęścia ciężko zachorowała. Groziło jej kalectwo, wiemy co się z nią teraz dzieje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News