Dawid Kwiatkowski jest młodziutki. Czy ma dziewczynę?

Dawid Kwiatkowski jest młodziutki. Czy ma dziewczynę?

Dawid Kwiatkowski dziewczyna. Młody, ale uzdolniony artysta zdążył już zasłynąć na rodzimym rynku muzycznym. Gwiazdor kojarzy się milionom nie tylko z twórczością, ale z tabunem podkochujących się w nim skrycie dziewcząt. Czy jego serce jest dziś zajęte?

Wiele fanek Kwiatkowskiego zrobiło by wiele, by przyciągnąć uwagę piosenkarza. Autor takich kawałków jak "Na zawsze", "Yin Yang", czy "Biegnijmy", jak mało kto może liczyć na szumny odzew fanek.

Dawid Kwiatkowski dziewczyna. Czy uwielbiany wokalista znalazł wybrankę serca?

Dawid Kwiatkowski skradł serce niejednej dziewczynie. Wystarczy spojrzeć na komentarze w sieci, zarówno pod artykułami o wokaliście jak i "ściankę" na osobistym profilu Instagrama. Na brak zajęć zdecydowanie nie może narzekać. Artysta poza swoją działalnością na scenie jest jurorem "The Voice Kids". Dla dzieci, które chcą rozwinąć swoje kariery jego ocena jest tzw. "furtką do edenu". Piosenkarz pozostaje aktywny na swoich kanałach społecznościowych. Dawkuje jednak informacje dotyczące życia prywatnego, a tym samym swoich relacji. Mimo ogromnej popularności artysta niespecjalnie obnosi się informacjami o związkach. W ostatnich aktywnościach Kwiatkowskiego możemy dostrzec chociażby zdjęcia z wspomnianego programu "The Voice Kids", wejście na scenę Sylwestra z Roksaną Węgiel (oceniał ją w programie, który wygrała). W przeglądzie Instagrama natrafiamy na wiele ciekawych zdjęć Kwiatkowskiego z kobietami. Jeszcze więcej fanek odnajdujemy w niekończącej się ściance komentarzy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Trudno wysnuć z tych obserwacji wniosek, czy artysta jest dziś zajęty, czy jego serce pozostaje otwarte. 23-letni piosenkarz zdaje sobie sprawę z popularności. W niedawnej rozmowie z "Galą" zdobył się na odważne deklaracje. Wspominał o miłości trwającej przeszło 3 lata, która odcisnęła na życiu Dawida swoje piętno... Wyjawił też, że sam "ranił", gdyż takie rzeczy zdarzają się zwykłym ludziom.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dawid Kwiatkowski doprowadził katolików do furii! To dla nich siarczysty policzek i upokorzenie
  2. Sławomir i Zenek Martyniuk będą WNIEBOWZIĘCI! Dawid Kwiatkowski właśnie to powiedział
  3. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
  4. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
  5. Afera Dawida Kwiatkowskiego osiągnęła szczyt! Ujawniono nowe, szokujące fakty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News