Dawid Kwiatkowski jest popularnym w Polsce wykonawcą muzyki pop. Artysta zabrał ostatnio głos w bardzo ważnej dla niego sprawie. Podzielił się dramatycznym wyznaniem i poprosił o modlitwę.

W ostatnich dniach media obiegła dramatyczna wiadomość o innej gwieździe muzyki pop. Demi Lovato, znana amerykańska piosenkarka, została znaleziona nieprzytomna w swojej posiadłości w Hollywood Hills. Stamtąd przewieziono ją do szpitala.

Media obiegła wieść o przedawkowaniu narkotyków, chociaż szybko zdementowano plotkę, jakoby miała to być heroina. Artystka już wcześniej przyznała się, że była uzależniona od narkotyków. Niedawno świętowała 6 rok „czystości”. Wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem znów upadła.

Dawid Kwiatkowski wspiera Demi Lovato

W stronę walczącej z nałogiem artystki płynął wyrazy wsparcia z całego świata. Przyjaciele z branży i muzycy z całego świata podkreślają, że wspierają gwiazdę i rozumieją, przez co przechodzi. Nikt nie pochwala narkomanii, ale wszyscy zaznaczają, jak poważnym problemem jest zmaganie się z nałogiem.

Spośród polskich artystów głos w tej sprawie zabrał właśnie Dawid Kwiatkowski. Za pomocą swojego Instagrama podzielił się wstrząsającym wyznaniem o nałogu narkotykowym. Poprosił także o modlitwę.

– Znów przegrała, ale wierzę, że była to tylko bitwa, nie cała wojna. To straszny nałóg, wyniszczył też moich najbliższych, jest trudnym przeciwnikiem. Modlimy się za Twoją siłę Demi – napisał Dawid Kwiatkowski na Instagramie.

Demi Lovato według informacji medialnych przebywa obecnie w szpitalu. Nie wiadomo jeszcze z całą pewnością, co było przyczyną jej utraty przytomności. Jeśli były to jednak narkotyki, należy posłuchać rady polskiego artysty i faktycznie modlić się za nią. Z nałogiem narkotykowym można walczyć, jest to jednak bardzo trudne.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Britney Spears jest na wykończeniu. Uzależnienie ją zabija, nie chce pomocy
  2. Uwielbiana gwiazda w szpitalu. „To mogła być próba samobójcza”
  3. Martyna Wojciechowska na skraju wytrzymałości. „Sprawą zajmie się policja”
  4. Chciał popełnić samobójstwo. Nie do wiary, co zrobił wtedy jego pies
Nagie gwiazdy:
Wikimedia Commons/Frank Schwichtenberg
Dawid Kwiatkowski
fot. Wikimedia Commons/Dariusz Breś

Gwiazdy, które wzięły ślub w 2018 roku [ZDJĘCIA]


Pamiętacie "Niewolnicę Isaurę"? Zobaczcie, jak się zmieniła! [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOplejada.pl

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.