Dawid Kwiatkowski jako nastolatek
Instagram / kwiatkowsky
Monika Majko - 25 Stycznia 2020

Mało kto wie, co Dawid Kwiatkowski zrobił mając 13 lat. Wyjątkowa bezmyślność, przestroga dla wszystkich nastolatków

Dawid Kwiatkowski stanowi wzór dla młodych wokalistów. Uwielbiany juror programu "The Voice Kids" opowiedział ostatnio nieznaną historię ze swojego dzieciństwa.

Dawid Kwiatkowski jest uwielbiany przez dzieci i świetnie się z nimi dogaduje. Nic dziwnego, że wielu młodych wokalistów stawia sobie popularnego muzyka za wzór do naśladowania. Niedawno gwiazdor podzielił się z fanami historią ze swojego dzieciństwa. Był wyjątkowo nierozważny, jego zachowanie mogło się skończyć bardzo niebezpiecznie.

RosółRobisz rosół na kurczaku? Pamiętaj o triku naszych babć, dzięki któremu jego smak powali wszystkich na kolanaCzytaj dalej

Dawid Kwiatkowski opowiedział historię z dzieciństwa

Uwielbiany przez młodych widzów i uczestników "The Voice Kids" juror podzielił się niedawno historią ze swojego dzieciństwa. Opowiedział ją po występie jednej z młodych wokalistek. Mężczyzna zwierzył się, by ostrzec swoich nieletnich fanów przed skutkami tak nierozważnego zachowania. Kwiatkowski wyznał, że nie należał do grzecznych dzieci i często z tego powodu wpadał w kłopoty. W wieku 13 lat postanowił uciec z domu.

- Kiedyś uciekłem do Krakowa. Bardzo chciałem zwiedzić to miasto i nie wiedzieć dlaczego rodzice nie pozwalali mi jechać pociągiem. Na dworcu odebrałem telefon od mamy, której powiedziałem, że jadę nad jezioro, a ona usłyszała głos "Pociąg z Gorzowa do Krakowa wjechał na peron…" - opowiadał na planie „The Voice Kids” Dawid Kwiatkowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PsyByli przekonani, że pies nie żyje, pochowali go. Po czterech dniach wydarzyło się najbardziej niespodziewaneCzytaj dalej

Dawid Kwiatkowski chciał uciec z domu w wieku 13 lat

Rodzice nie mieli pojęcia, że ich 13-letni syn zaplanował samotną podróż do Krakowa. Na szczęście mama wokalisty zadzwoniła do niego w odpowiednim momencie i powstrzymała nastolatka. Jego nieroztropny pomysł mógł się skończyć dużo gorzej, niż reprymendą od rodziców.

Dzisiaj grzeje:

1. Kasia z ”Królowych życia” znowu zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
2. Media obiegła nagła smutna wiadomość. Nie żyje Ryszard Żółtaniecki

Zachowanie wokalisty było niezwykle niebezpieczne, na szczęście ucieczka ostatecznie nie doszła do skutku. Mężczyzna opowiedział historię, by ostrzec młodych widzów przed konsekwencjami, jakie niesie za sobą tak nierozważne postępowanie. Dziś sławny wokalista jest wzorem dla wielu młodych ludzi, dlatego świadomie dba o swój wizerunek i bezpieczeństwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Byli w Chinach, kiedy wybuchła epidemia. Teraz wracają do Polski
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Tak starego zdjęcia "Babki Kiepskiej" jeszcze nie widzieliście. W młodości wyglądała, jak prawdziwa bogini
  4. Pięć województw w strefie zagrożenia. Ostrzeżenia wydano w trybie natychmiastowym
  5. Dopiero teraz Revol ujawnia drastyczne szczegóły dramatu Mackiewicza. Porażające, tylko dla ludzi o nerwach ze stali

ZwierzęOdczuwali tylko strach, kiedy ktoś przyniósł z lasu nieznane zwierzę. Teraz wiadomo, czym konkretnie jestCzytaj dalej

źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News