Dawid Kwiatkowski zdecydował się na szczere wyznanie w The Voice Kids. Chodzi o niego i Cleo

Dawid Kwiatkowski zdecydował się na szczere wyznanie w The Voice Kids. Chodzi o niego i Cleo Źródło: "The Voice Kids"

Dawid Kwiatkowski zdecydował się na śmiałe wyznanie podczas najnowszego odcinka "The Voice Kids". Popularny wokalista powiedział kilka słów o sobie i Cleo.

Dawid Kwiatkowski zupełnie zaskoczył widzów Telewizji Polskiej. Popularny wokalista zdecydował się na szczere wyznanie w najnowszym odcinku "The Voice Kids". Juror wyznał całą prawdę o sobie i Cleo. Tego nikt się nie spodziewał, wśród publiczności rozległy się gromkie oklaski.

Dawid Kwiatkowski wyznał prawdę

Trwa trzecia edycja muzycznego show, w którym swoje talenty prezentują młodzi uczestnicy. Przesłuchania w ciemno są niezwykle emocjonujące, nie tylko za sprawą występów dziecięcych wokalistów. W nowym odcinku programu, Dawid Kwiatkowski zaskoczył wszystkich szczerym wyznaniem. Chodzi o Cleo.

W czasie najnowszego odcinka "The Voice Kids" na scenie pojawiła się 14-letnia Emilia Sentkowska. Jurorzy byli pod dużym wrażeniem występu dziewczynki. Wzruszony Dawid Kwiatkowski zdecydował się na śmiałe wyznanie. Uwielbiany wokalista wstał i skierował się w stronę koleżanki po fachu, która również zasiada w jurorskim fotelu.

- Chciałbym powiedzieć coś, czego jeszcze nie mówiłem - powiedział tajemniczo Dawid Kwiatkowski i usiadł na skraju jurorskiego fotela Cleo.

Dawid Kwiatkowski zszokował publiczność swoimi słowami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta próbowała zażartować z jego nietypowego zachowania, wokalista jednak pozostał poważny. Spojrzał Cleo prosto w oczy i wyznał całą prawdę, a wszyscy byli w szoku. Kobieta zupełnie się tego nie spodziewała, a widownia na chwilę zamilkła. Później rozległy się gromkie brawa i okrzyki zachwyconej publiczności.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża. Prawie zwymiotowała
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

- Odkąd pojawiłaś się w programie, naprawdę stałem się twoim wielkim fanem. Mówię to z całego serca. Uwielbiam spędzać z tobą czas, uwielbiam twoje piosenki. Nigdy tego nie mówiłem, ale to jest prawda - powiedział Dawid Kwiatkowski do jurorki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Mama usłyszała dziwne dźwięki z pokoju dziecka. Kiedy sprawdziła, co się dzieje, pożałowała, że nie zamknęła drzwi
  4. Do Franciszka Pieczki w "Czterech pancernych" wzdychały wszystkie Polki. Dziś świętuje 92. urodziny, wygląda niebywale
  5. Niepowetowana strata, smutne informacje. Nie żyje ulubieniec milionów

źródło: Telemagazyn

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News