Dawid Kwiatkowski jest załamany. Trudno uwierzyć, że naprawdę doszło do tak szokujących wydarzeń

Dawid Kwiatkowski jest załamany. Trudno uwierzyć, że naprawdę doszło do tak szokujących wydarzeń Źródło: Youtube.com/Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najbardziej znanych artystów młodego pokolenia. Ze sławą najwyraźniej czuje się dobrze, jednak ostatnio spotkało go przykre zdarzenie, które pokazało mroki popularności.

Dawid Kwiatkowski robi furorę. Odkąd pojawił się na polskiej scenie show biznesu, jego popularność tylko rośnie. Widać to w ilości obserwujących jego konta w social mediach, ilość reakcji na wpisy ale także w realu - gdy na koncertach oklaskują go tłumy fanów. Gdy wielotysięczna publiczność skanduje jego nazwisko, musi czuć się doceniony. Jednak popularność ma także swoje złe strony.

Dawid Kwiatkowski poznaje cienie sławy. Dzieli się tym na Instagramie

Dawid Kwiatkowski doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach trzeba dbać o swoich fanów. Dlatego jest bardzo aktywny w social mediach. Instagram gwiazdora jest bogaty w zdjęcia, które pokazują trochę kulis jego życia zawodowego i prywatnego. W tym momencie kadry z życia Kwiatkowskiego obserwuje ponad 900 tysięcy osób. I ten prawie milion fanów mógł usłyszeć o niepokojącej sytuacji, w jakiej znalazł się ostatnio młody artysta.

O incydencie piosenkarz opowiedział za pomocą Instastory. Musiał mocno przeżyć to zdarzenie, skoro uznał, że musi podzielić się nim z innymi. A być może jest to też rodzaj apelu skierowanego do swoich sympatyków.

Nadgorliwy fan nachodzi artystę. Interweniuje manager 

Rzecz miała miejsce, gdy Dawid Kwiatkowski jadł obiad w swoim mieszkaniu. Nagle błogą ciszę przerwało donośne pukanie do drzwi. Zaskoczony artysta poprosił, by manager zobaczył, co się dzieje. Jak się okazało, do domu piosenkarza chciał wejść jakiś mężczyzna. Wytłumaczył się, że jest jego fanem i chciał zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolem.  

- Nie wierzę w to. Właśnie zapukał tu jakiś koleś, który mówi, że szuka Dawida Kwiatkowskiego, rozumiecie? A ja tu jem obiad -  relacjonował młody artysta na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Intruz wyznał, że wtargnął do Dawida Kwiatkowskiego na prośbę swoich dzieci. Poirytowany manager zapytał mężczyznę, czy jego zwyczajem jest chodzenie po domach obcych ludzi i proszenie o zdjęcia, i wyprosił go z domu. Rzecz jednak mocno dotknęła piosenkarza. Ciężko mu zrozumieć, jak można w taki sposób lekceważyć prywatność innej osoby. Choćby osoby sławnej.

- Najgorsze, że to rodzice dają swoim dzieciom właśnie taki przykład, uczą tego, że czyjaś prywatność jest mało ważna i dom każdej osoby publicznej jest otwarty na osoby, które akurat chcą zrobić sobie zdjęcie. Nie wierzę - mówił załamany całą sytuacją Dawid Kwiatkowski.

Nie da się zaprzeczyć, że obecnie, także przez rozwój mediów społecznościowych, pewnym zbyt zaangażowanym fanom może się wydawać, że lajkując zdjęcie, uczestniczą w życiu prywatnym celebryty. Tak jednak nie jest. Każda osoba, niezależnie jak sławna i jak bardzo aktywna w social mediach, jest człowiekiem i ma prawo do prywatności.

fot. Instagram Dawida Kwiatkowskiego

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie
  3. W każdej chwili mogą CAŁKOWICIE odebrać Ci 500 plus. Wiadomo już, kto je straci
  4. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  5. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  6. Robert Lewandowski przywalił z kopa we flaszkę i wyzwał znanego piłkarza. Nagranie trafiło do sieci

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News