Do sieci trafiło nagranie ze ślubu Kubackiego. Ich pierwszy taniec wzrusza

Do sieci trafiło nagranie ze ślubu Kubackiego. Ich pierwszy taniec wzrusza Źródło: fot.

Dawid Kubacki, który wziął ślub w środę, jeszcze nie pochwalił się wieloma szczegółami z uroczystości. Zrobili to za niego znajomi - wśród relacji można natrafić na pierwszy taniec Kubackich! Jak wyszedł?

Dawid Kubacki oficjalnie zaobrączkowany! Znany skoczek wziął ślub w środę, 1 maja. Pogoda dopisała - było ciepło, zielono, słonecznie, dzięki czemu na twarzach zgromadzonych gościły jeszcze większe uśmiechy. Na zdjęcia i nagrania z uroczystości i wesela można natrafić już w mediach społecznościowych znajomych Kubackiego. Czym się podzielili?

Ślub Dawida Kubackiego

Trzeba przyznać, że Kubacki ma nie tylko szczęście prywatnie, ale i zawodowo. Polskiego sportowca nie opuszcza dobra passa. W zeszłym roku zdobył brąz na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, zaś w 2019 roku stanął na podium jako mistrz świata. Sukcesy na pewno dodają skrzydeł, a teraz przy wsparciu ukochanej żony będzie ich jeszcze więcej.

Wzruszająca uroczystość odbyła się w popularnym dla skoczków narciarskich miejscu. To sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej w podhalańskiej Bachledówce. W tym miejscu wielu sportowców powiedziało "tak" swoim wybrankom. Po wyjściu z kościoła młodzi obsypani ryżem musieli pokonać bramę, za którą odpowiadał kolega Kubackiego ze skoczni - Kamil Stoch. Po rozdaniu butelek wódki wszyscy udali się na huczne wesele z góralską duszą.

Dawid Kubacki zmieni profesję?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zanim zabawa rozpoczęła się na dobre, musiał być czas na tradycyjny pierwszy taniec. Dzięki partnerce Macieja Kota, Agnieszce Lewkowicz, jest nam dane podziwiać nowożeńców na parkiecie. Panna młoda w zwiewnej sukience poruszała się z klasą do utworu "Willow" z repertuaru Jasmine Thompson. Elegancki Dawid towarzyszył swojej świeżo poślubionej i z gracją dotrzymywał jej kroku.

Pierwszy taniec jest szeroko komentowany w mediach jako jeden z najpiękniejszych i klasycznych. Nie ustają też zachwyty nad talentem Dawida Kubackiego, który na tę okazję musiał poświęcić trochę czasu na nauczenie się kroków. Trzeba przyznać, że efekt był powalający. Ciekawe, czy teraz Dawid zmieni skocznię na parkiet?

Pozostaje życzyć wszystkie dobrego na nowej drodze życia. Poniżej prezentujemy wideo z tego pięknego momentu:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdjęcie ze ślubu Donalda Tuska! Nie uwierzycie jak wtedy wyglądał. Miał na nich tylko 21 lat!
  2. Rodzina ma do niej żal: "Zarabiam 15 tys., a oni głodują. Nie będę im pomagać"
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. Po morderstwie przyjaciela księżna Diana zaczęła się bać. Ochroniarz ujawnił po latach
  5. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News