Dramat Dawida Kubackiego. Pilne oświadczenie Małysza do fanów i mediów, było naprawdę źle

Dramat Dawida Kubackiego. Pilne oświadczenie Małysza do fanów i mediów, było naprawdę źle Źródło: Screen/ YouTube.com

Dawid Kubacki nie chciał o tym rozmawiać z dziennikarzami. Adam Małysz szybko zareagował i wydał oświadczenie w sprawie skoczka narciarskiego.

Dawid Kubacki przeżył dramat podczas niedzielnego konkursu w Pucharze Świata w Bad Mitterndorf. Po swoim skoku nie chciał nawet rozmawiać z dziennikarzami. Sprawę skomentował Adam Małysz.

Dawid Kubacki będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o swoim ostatnim skoku. Wynik skoczka narciarskiego można uznać za bardzo daleki od zadowalającego. Sportowiec skoczył jedynie 199 metrów, a to dało mu dopiero 32. miejsce w tabeli. Po wszystkim Kubacki odmówił udzielania jakichkolwiek wywiadów i przeszedł obok dziennikarzy bez słowa.

Dawid Kubacki z jednym z najsłabszych występów

Chociaż dziennikarze TVP czekali na komentarz skoczka narciarskiego, Dawid Kubacki nie mógł znaleźć słów. Niesatysfakcjonujący wynik musiał bardzo zaboleć sportowca, skoro nie chciał nawet udzielić mediom nawet krótkiego komentarza. Z drugiej strony trudno się dziwić - presja związana z oczekiwaniami była bardzo duża. Polakowi jednak skok podczas niedzielnego konkursu najzwyczajniej nie wyszedł. Chociaż Dawid Kubacki nie chciał rozmawiać z dziennikarzami, o całej sytuacji wypowiedział się Adam Małysz, który na pewno wie, co czuje zawodnik.

- Z mojej perspektywy myślę, że powinno się dać mu spokój. Zawsze zawodnikowi ciężko się tłumaczyć. Dawid popełnił błąd i doskonale o tym wie. Myślę, że chciałby to przemyśleć na spokojnie - powiedział TVP Sport wielokrotny mistrz, Adam Małysz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Adam Małysz wyjaśnił również, na czym polegał największy błąd, jaki popełnił Dawid Kubacki. Widać, że były skoczek narciarski doskonale przeanalizował skok reprezentanta Polski.

- Przy jego dobrych skokach było widać, że to jest odejście. On wylatuje, idzie za tym skokiem, włącza "gąsiora". Tu było inaczej. Poszedł za agresywnie z progu. Nie miał tej wysokości, później już mógł tylko walczyć, ale nie było z czego - wytłumaczył Adam Małysz.

Dzisiaj grzeje: 1. Dwie wioski doszczętnie zniszczone, co najmniej 30 osób nie żyje. Dramatyczne wiadomości

2. Trwa walka z czasem i śmiertelną chorobą. Małgorzata Kożuchowska opublikowała w sieci błagalny apel o pomoc

Po niedzielnym konkursie, Dawid Kubacki znalazł się dopiero na 32. miejscu w Pucharze Świata w Bad Mitterndorf. Sportowiec oddał skok na odległość 199 metrów. Ten fatalny występ kosztował go utratę trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Wyrwane włosy, obite nogi i duszenie. Dramatyczne wydarzenia na ostatnim koncercie Dody
  4. Nikt nie słuchał byłej ukochanej księcia Harry'ego. Przed śmiercią ujawniła całą prawdę
  5. Powalające doniesienia brytyjskiej prasy o córce księżnej Diany. Po porodzie miały zostać na zawsze rozdzielone

źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News