Dawid Kubacki skoki
youtube MikołajGamer
Aneta Wasilewska - 6 Marca 2020

Fani Kubackiego i Stocha oszukani? Wyszło na jaw, będą wściekli

Dawid Kubacki, Kamil Stoch nie wystąpią przed publicznością. Fani są wściekli na decyzję, która właśnie zapadała. Okazuje się, że wszyscy zostali oszukani.

Dawid Kubacki, Kamil Stoch i cała polska kadra narciarska weźmie udział w konkursie Raw Air 2020. Niestety zgodnie z decyzją, która właśnie zapadła, nikt nie będzie świadkiem tego wydarzenia. Fani są wściekli, decyzja sprawiła, że poczuli się oszukani.

Małżeństwo przeżyło razem 70 latByli małżeństwem blisko 70 lat. 15 minut po śmierci jednego wydarzyło się coś niewiarygodnegoCzytaj dalej

Dawid Kubacki i Kamil Stoch tylko w telewizji

Właśnie pojawiła się oficjalna informacja, że Raw Air 2020 odbędzie się bez udziału kibiców. Wszyscy fani w Oslo będą musieli się pogodzić z tym, że groźny wirus stanie im na przeszkodzie w ujrzeniu swoich ulubionych skoczków narciarskich na żywo.

- Obiekt narciarski będzie zamknięty dla publiczności. Zachęcamy do tego, by w ten weekend nie odwiedzać terenów sąsiadujących ze skocznią. Obawiamy się, że ludzie nie będą stosować się do zaleceń dotyczących utrzymywania higieny. Istnieje zatem większe ryzyko zakażenia - podał Svein Lyngroth, przedstawiciel Departamentu Rady Miasta Oslo ds. osób starszych, zdrowia i pracy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał Szpak i dziwna twarFani przerażeni wyglądem twarzy Michała Szpaka. Co mu się stało?Czytaj dalej

Organizatorzy nie zwrócą pieniędzy za bilety

Oprócz tego, że organizatorzy nie pozwolą, by podczas Raw Air pojawili się kibice, jest jeszcze jedna wiadomości. Okazuje się, że decyzja, która sprawiła, że skoczkowie będą skakać bez dopingu, to jeden element. Wiadomo już, że kibice nie otrzymają zwrotu pieniędzy za bilety na wydarzenie, w którym nie mogą uczestniczyć.

Dzisiaj grzeje:

1. Justyna Kowalczyk zniknęła. Walczy z okropną chorobą

2. Ojciec obecny przy porodzie zdradził, co najbardziej go zaskoczyło. Lista jest naprawdę długa

Na Raw Air miało przybyć około 35 tys. kibiców, którzy w większości pojawili się w Oslo, by wziąć udział w sportowym wydarzeniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzień Kobiet w jej stylu. Co sprawi kobietom prawdziwą przyjemność?
  2. Mały Wojtuś walczy z nowotworem. Jego rodzice błagają o pomoc
  3. Kibice nie mogą uwierzyć. Znana sportsmenka obraziła Polaków. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)
  4. Nagła śmierć, Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje Grzegorz Stolarek
  5. Nieprawdopodobne doniesienia. Prezes TVP zdradził tajemnicę Pawła Królikowskiego, ogromne zaskoczenie
  6. Nie masz czasu na gotowanie rosołu? Jest bardzo szybki i prosty sposób, nikt nie zauważy różnicy
  7. Zjedzenie hitowego produktu może być niebezpieczne dla zdrowia. Lepiej wyrzucić go do śmieci

Paweł Królikowski i pogrzebPrzybyli na pogrzeb Królikowskiego nie mogli powstrzymać śmiechu. Wszystko przez słowa jakie padły z ust jego synaCzytaj dalej

źródło: sportowe fakty

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News