Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia Źródło: Wikimedia Commons/Christian Bier

Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła i pozostali Polscy skoczkowie znaleźli się w poważnych tarapatach. Przeżywają prawdziwy dramat, ich występ na zawodach jest zagrożony.

Dawid Kubacki oraz Kamil Stoch w obecnych mistrzostwach świata gonią czołówkę. W klasyfikacji ponad Dawidem, znajduje się Austriak Stefan Kraft (pierwsza lokata) oraz Niemiec Karl Geiger (drugie miejsce). Czwartą lokatę zajmuje Japończyk Ryoyu Kobayashi. Ze sporą stratą do pierwszej czwórki plasuje się Kamil Stoch. Niestety, w najbliższych zawodach szansa na dogonienie rywali może przepaść.

Polscy skoczkowie maja poważne kłopoty

Gdy reprezentacja polskich skoczków pod wodzą Michala Doležala wylądowała na lotnisku, odkryto, że doszło do fatalnej pomyłki. Linie lotnicze zgubiły sprzęt polskich reprezentantów. Zawodnicy jeszcze w Japonii mieli całe swoje oporządzenie. Niestety, po wylądowaniu w Warszawie, okazało się, że wszystkie ładunki gdzieś zaginęły.

Choć brzmi to jak żart, czy też próba "wkręcenia" polskich skoczków, to sprawa jest naprawdę poważna. W piątek polska reprezentacja ma trenować przed zawodami w Willingen. Jeśli nie odzyskają do tego czasu sprzętu, mogą mieć poważny problem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dawid Kubacki i Kamil Stoch przeżywają dramat

Obecny skład kadry Michala Doležala to: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Jakub Wolny oraz Piotr Żyła. Choć wszyscy są zaniepokojeni, największy dramat przezywają Dawid Kubacki i Kamil Stoch. Obaj wciąż mają spore szanse na wskoczenie na wyższe lokaty, a dodatkowe nerwy związane z poszukiwaniem sprzętu i niepewny start w najbliższych zawodach na pewno nie pomagają w odprężeniu się przed ważnym konkursem.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. 
Ogromny smutek i żałoba dla wszystkich Polaków. Niestety, nagła śmierć zabrała go przedwcześnie

W tym roku znacznie gorszy sezon rozgrywa Piotr Żyła, który oddalił się od czołówki. Obecnie zajmuje 14. lokatę i daleko mu do podium. Wierni kibice wierzą jednak, że odbije to sobie w przyszłym sezonie. Pozostali reprezentanci znajdują się na 36. miejscu (Maciej Kot), 40. (Stefan Hula), 43. (Jakub Wolny) i 63. (Klemens Muranka).

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Radwańska zrobiła piorunujące wrażenie na gali Mistrzów Sportu. Zdjęcie jej kreacji podbija internet
  2. Piotr Żyła pochwalił się umiejętnościami gry na gitarze. Bezcenna reakcja Horngachera
  3. Nauczycielka molestowała uczniów i wszystko nagrywała. Niebywałe, do czego zmuszała dzieci
  4. Brzuch nastolatki ciągle rósł, ale nie przez tłuszcz ani ciążę. Nie mieści się w głowie, co lekarze z niej wyjęli
  5. Fani przecierają oczy ze zdumienia po najnowszym poście Agnieszki Woźniak-Starak. "Kocham"

Źródło: Radiozet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News