Dawid Kubacki zarabia ogromne sumy
Wikipedia / Tadeusz Mieczyński
Monika Majko - 3 Lutego 2020

Ogromne pieniądze dla Dawida Kubackiego. Dobra forma pozwoliła zarobić mu fortunę, przecieramy oczy ze zdumienia

Dawid Kubacki bryluje w tym sezonie wśród polskich skoczków, a dobra forma pozwala mu zarobić ogromne pieniądze. Za ostatnie konkursy zainkasował imponujące kwoty.

Dawid Kubacki jest jednym z czołowych polskich skoczków w tym sezonie, a dobra forma cieszy nie tylko wiernych kibiców, ale i samego skoczka. Za swoje występy w konkursach Pucharu Świata sportowiec otrzymał imponujące wynagrodzenie, kwoty są oszałamiające.

Dawid Kubacki zarobił ogromne pieniądze w tym sezonie

Kubacki ma w tym sezonie świetną formę, co przekłada się nie tylko na dobre wyniki sportowe, ale również na świetną kondycję jego portfela. Choć podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w Sapporo nie przedłużył swojej zwycięskiej passy, to trzecie miejsce w sobotę i szóste w niedzielę pozwoliło mu zachować świetne miejsce w rankingu i zarobić imponującą kwotę.

Mężczyzna ważący 440 kg szuka żonyWaży 440 kilogramów i ma dwa ogromne wymagania względem przyszłej żony. Żadna kobieta nie mogła im sprostaćCzytaj dalej

29-letni sportowiec obecnie najlepiej zarabiającym polskim skoczkiem i jednym z najlepiej zarabiających skoczków w tym sezonie na świecie. Mężczyzna za ostatni konkurs w Japonii zainkasował 13 tysięcy franków szwajcarskich czyli ponad 52 tysiące złotych.

Obecnie Kubacki zajmuje trzecie miejsce wśród najlepiej zarabiających skoczków w tym sezonie, wyprzedzają go tylko lider klasyfikacji generalnej, Austriak Stefan Kraft który w tym roku zgarnął już 543 825 złotych oraz Niemiec Karl Geiger z kwotą 475 495 złotych. Polski skoczek do tej pory zarobił prawie 455 tysięcy. Tuż za nim znajduje się Japończyk Ryoyu Kobayashi, który w tym sezonie zainkasował 406 763 złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata tego chłopca musiał dużo wycierpieć. Jego syn długo umierał i bardzo cierpiał. Ojciec po jego odejściu postawił ukochanemu synkowi najwspanialszy nagrobek jaki można sobie wyobrazić. Ten widok ściska za serce.Niepełnosprawny 10-latek długo umierał. Ojciec postawił mu nagrobek, na którego widok nie da się nie płakaćCzytaj dalej

Dawid Kubacki jest trzecim najlepiej zarabiającym skoczkiem w tym sezonie Pucharu Świata

Następny w kolejce z polskiej kadry jest dopiero Kamil Stoch, który zajmuje 6 lokatę z kwotą 293 617 złotych, a kolejny Piotr Żyła, który ma na koncie 206 393 złotych. Najgorzej radzi sobie Klemens Murańka. Młody zawodnik od początku tego sezonu Pucharu Świata zgromadził zaledwie lekko ponad 1600 złotych.

Dzisiaj grzeje:

1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie

2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

Kolejny konkurs z serii Pucharu Świata odbędzie się w najbliższy weekend w Willingen. Dla skoczków przewidziano premię za wygraną w turnieju Willingen Five w wysokości 25 tysięcy euro.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Dagmara skrzywdziła wiele kobiet, trafiła do więzienia. Słowa prokuratora mówią same za siebie, nawet po latach budzą oburzenie
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Przekazujemy wyrazy współczucia. Smutne zdarzenie spotkało profesora Jana Miodka

Adopcja kotkaMyśleli, że adoptowali małego kota. Po jakimś czasie zwierzak zmienił kolor i się zaczęłoCzytaj dalej

źródło: Sport

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News