Dramatyczne wyznanie syna Dawida Kosteckiego. Zdradził ostatnie słowa ojca, ciężko powstrzymać łzy

Dramatyczne wyznanie syna Dawida Kosteckiego. Zdradził ostatnie słowa ojca, ciężko powstrzymać łzy Źródło: youtube.com iplaTV

Dawid Kostecki został znaleziony martwy w swojej celi 2 sierpnia 2019 roku na warszawskiej Białołęce. 38-letni bokser miał być w areszcie tylko przez chwilę, a potem złożyć zeznania jako świadek przeciw przestępcom z Podkarpacia. Mężczyzna miał wiedzę na temat powiązań CBŚ z suterenami. Sprawa nadal kryje wiele niuansów, dziś syn Dawida Kosteckiego przerywa milczenie.

Dawid Kostecki nie żyje - w sierpniu prowadzone było śledztwo w sprawie zgonu boksera. Do tej pory wiele osób nie bierze na poważnie ustaleń prokuratury. Czy ktoś starał się zatrzeć ślady?

Syn wspomina ostatnie słowa ojca

38-letni "Cygan" miał popełnić samobójstwo, wieszając się w pozycji leżącej w łóżku pod kocem. Wiele osób nie wierzy w to, że Dawid Kostecki targnął się na swoje życie, używając pętli z prześcieradła. Prokuratura dowiodła, że bokser popełnił samobójstwo, jednak do dziś dyskusji poddawane są dwa podejrzane ślady odkryte na szyi 38-latka: dwie kropki, które mogą być dowodem na użycie paralizatora.

Krystian, syn Dawida Kosteckiego, zdecydował się porozmawiać z Onetem i jednocześnie zdradził, jakie słowa po raz ostatni wypowiedział do niego tata.

- Do naszego domu zapukał policjant. Mama przeszła z nim do salonu, ale gdy usłyszałem, że płacze, otworzyłem drzwi. Od razu powiedziała, że tata nie żyje. Potrzebowałem jakichś pięciu minut, żeby dotarło do mnie, co się stało. Później z oczu popłynęły łzy. Byłem przyzwyczajony do jego nieobecności, ale przecież zawsze wracał. Podczas ostatniej rozmowy na widzeniu powiedział mi na pożegnanie: "Kocham cię, synek, pilnuj mamy" - opowiada zdruzgotany Krystian.

Dawid Kostecki miał zmagać się z poważną depresją

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystian zaprzecza również temu, że ojciec cierpiał na głęboką depresję i to mogło spowodować targnięcie się na swoje życie. Nie tylko on uważa, że to dziwne wymysły.

- Jestem pewien, że nie popełnił samobójstwa. Daję sobie uciąć rękę, a nawet obie i wiem, że wielu ludzi myśli podobnie. Nawet jego wrogowie wiedzą, że sam się nie zabił. Chciał odsiedzieć wyrok i do nas wrócić. Przeczytałem, że przed śmiercią był w głębokiej depresji. To bzdura. Przeżywał swoje problemy, jednak nie uwierzę w to, że się załamał. Nie miał powodu, by odbierać sobie życie - tłumaczy syn Dawida Kosteckiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy od rana dostają pilnego SMS-a od rządowej komórki. Znamy jego treść, chodzi o poważne niebezpieczeństwo
2. W Norwegii odnaleziono ciało młodej Polki. Cały kraj żył sprawą jej zaginięcia 2 lata temu

Jak mówi Krystian w rozmowie z dziennikarzami Onetu, nie ma dnia by nie myślał o tej sprawie. Zastanawia się, komu zależało na śmierci taty, jak udało się ją przekuć w rzekome samobójstwo, kto po raz ostatni widział ojca żywego. Syn boksera nie ukrywa, że spodziewał się umorzenia sprawy, według niego ktoś z wyższych szczebli nie chciał, aby szczegóły afery ujrzały na światło dziennie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega i wycofuje ulubiony przysmak każdego dziecka. Bardzo duże ryzyko
  2. Krychowiak o wspólnym biznesie z Lewandowskim. Piłkarz złożył publiczną deklarację
  3. Burza w sieci, Narożna poszła na całość. Fani nie spodziewali się, że w końcu poznają prawdę
  4. Zapadła decyzja, Polacy dostaną po 1400 złotych miesięcznie. Wiadomo, kto i kiedy
  5. Córka Jackowskiego już dłużej nie będzie milczała. Wszystko się wydało, porażające wyznanie
  6. Andrzej Duda właśnie podpisał ustawę, 1400 złotych dla Polaków. Szczegóły odbierają mowę

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News