Kostecki nie jest jedynym świadkiem afery podkarpackiej, który nie żyje. Niepokojące doniesienia mediów

Kostecki nie jest jedynym świadkiem afery podkarpackiej, który nie żyje. Niepokojące doniesienia mediów Źródło: youtube.com/iplatv

Dawid Kostecki, jak się okazuje, nie jest jedynym świadkiem tzw. "afery podkarpackiej", który poniósł śmierć tuż przed tym, gdy miał zeznawać. Media rozpoczęły śledztwo i doszły do zatrważających informacji.

Dawid Kostecki miał powiesić się w Areszcie Śledczym Warszawa-Białołęka 2 sierpnia tego roku. Zmarły bokser posiadał wiele informacji na temat tzw. "afery podkarpackiej" i na temat osób, które były w nią zamieszane. W związku z nowymi faktami w sprawie, pojawia się coraz więcej wątpliwości odnośnie tego, czy aby na pewno popełnił samobójstwo. Okazuje się, że ofiar jest więcej.

Dawid Kostecki to nie jedyna ofiara w sprawie nielegalnych agencji towarzyskich

Przez śmierć Dawida Kosteckiego w warszawskim areszcie, a także przez samobójczą próbę innego świadka, który miał zeznawać w tej samej sprawie, media postanowiły wziąć pod lupę to, co dzieje się wokół "afery podkarpackiej" lub inaczej "seksafery na Podkarpaciu". Maciej M. próbował powiesić się na sznurówce w Zakładzie Karnym w Rzeszowie - miał również zostać przetransportowany do Warszawy.

Wyżej wspomniana afera dotyczy agencji towarzyskich, które prowadziło dwóch Ukraińców, braci R. Dawid Kostecki miał sporo wiedzieć na temat ich działalności oraz o innych, powiązanych z tą działalnością osobach. Wojciech J., były agent CBA, miał wyznać, że w lokalach Ukraińcy umieszczali kamery, dzięki czemu utrwalali na taśmach swoich klientów, którymi mieli być nawet politycy. Kostecki zmarł jako trzeci świadek w tej sprawie.

Poza bokserem ogromną wiedzę o sprawie miał Grzegorz W., który w styczniu tego roku zginął tragicznie. Również Maciej G., właściciel podobnej agencji towarzyskiej, mógł zaszkodzić Ukraińcom oraz osobom powiązanym z mężczyznami, lecz on także nie żyje.

Więzień, który chciał popełnić samobójstwo zostanie świadkiem koronnym?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przedstawiciele PO aktualnie apelują, by otoczyć ochroną "prawdopodobnie ostatniego świadka" tej afery i nadanie mu statusu świadka koronnego. Jest nim właśnie Maciej M, a o ochronę poprosił też Wojciech J. Szokuje też postępowanie władz wobec Jewgenija i Aleksieja, którzy byli owszem skazywani za swoją działalność, lecz za zarzuty handlu ludźmi czy czerpania korzyści z prostytucji, skazano ich na zaledwie rok i 1,5 roku więzienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"

2. Nie będzie emerytury obywatelskiej. Ale są też dobre informacje - emeryci i tak dostaną dostaną kolejne pieniądze

Podobno bracia R. mieli dawać łapówki funkcjonariuszom CBŚ, którzy zapewniali im nietykalność i brak problemów. W 2012 roku Dawid Kostecki zeznał o układach Ukraińców z mundurowymi i przez to mógł być "na celowniku".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News