Specjalny komunikat prokuratury ws. śmierci Kosteckiego. Chodzi o dziwne ślady na szyi

Specjalny komunikat prokuratury ws. śmierci Kosteckiego. Chodzi o dziwne ślady na szyi Źródło: YouTube - ringpolskapl2

Dawid Kostecki zmarł na początku tego miesiąca i wszystko wskazywało na to, że popełnił samobójstwo. Teraz dowiadujemy się o specjalnym komunikacie prokuratury. Został on opublikowany w celu rozwiania wszelkich plotek.

Dawid Kostecki został znaleziony martwy w swojej celi w zakładzie karnym na warszawskiej Białołęce. Okazało się, że znany pięściarz popełnił samobójstwo, jednak prokuratura wciąż prowadziła śledztwo, które miało wykluczyć możliwość zamordowania polskiego sportowca. Codziennie jednak pojawiały się zupełnie nowe fakty w tej sprawie, a media aż huczą od niepotwierdzonych informacji.

Dowiedzieliśmy się między innymi, że Dawid Kostecki popełnił samobójstwo poprzez powieszenie, jednak nie to wzbudziło największe zainteresowanie Polaków. Okazało się, że mężczyzna rzekomo miał dwa ślady ukłucia na szyi. Wiele osób spekulowało, że może to oznaczać prawdopodobną próbę zabójstwa, lecz prokuratura w najnowszym komunikacie odniosła się do sprawy, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Dawid Kostecki zmarł 2 sierpnia

- Do zgonu Dawida Kosteckiego doszło w wyniku ucisku pętli zawiązanej przez denata na szyi. W opinii nie stwierdzono żadnych zmian urazowych wskazujących na stoczoną walkę bądź aktywną obronę - czytamy w komunikacie prokuratury, która zajmuje się sprawą i postanowiła opublikować pierwsze wyniki badań w Internecie, by zaprzeczyć plotkom.

Dziś w Gazecie Wyborczej ukazał się artykuł poświęcony Kosteckiemu. Stwierdzono, że ukłucia mogły powstać podczas próby zabójstwa. Mężczyzna mógł zostać uśpiony, a następnie powieszony przez kogoś innego. Okazuje się jednak, że taki scenariusz jest zdaniem ekspertów niemożliwy. Prokuratura stanowczo wyklucza taką możliwość w swoim ogłoszeniu.

Dawid Kostecki cieszył się wieloma sukcesami w sporcie

- Biegli we wskazanej wyżej opinii stanowczo wykluczyli, że są to ślady powstałe na skutek ukłucia, wkłucia lub nakłucia. Są one jedynie zadawnionymi strupami nie mającymi związku ze śmiercią denata. Każdy ślad na ciele denata był zweryfikowany przez biegłych, którzy stanowczo wskazali jednoznaczną przyczynę śmierci Dawida Kosteckiego - brzmi komunikat.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły rozdzierający krzyk obudził resztę wczasowiczów. 13-latek zetknął się z zagrożeniem, którego nie przewidział nikt
2. Emerytura. Osoby urodzone po 1948 r. mogą się dostać specjalną rekompensatę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nieoficjalne plotki wskazują na to, że zmiany skórne powstały poprzez działania owadów. Niewykluczone, że Dawid Kostecki rzeczywiście został ukąszony przez komara, a ślad mógł na pierwszy rzut oka przypominać miejsce wstrzyknięcia nieznanej substancji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Żona w dzień pogrzebu męża dowiedziała się o ciąży. Ścięło ją z nóg, gdy usłyszała co lekarze mają jej do powiedzenia
  4. Pozbawili ciężarną suczkę oczu, odcięli ucho, złamali szczękę. To co dzisiaj zwierze robi dla ludzi ściska za gardło
  5. Oczy wychodzą z orbit, nagranie trafiło do sieci. Gwiazda "M jak miłość" jako homoseksualna bohaterka gorąco całuje partnerkę

źrodło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News