Na jaw wyszły porażające fakty ws. śmierci Dawida Kosteckiego. 3 dni wcześniej wykonał kluczowy telefon

Na jaw wyszły porażające fakty ws. śmierci Dawida Kosteckiego. 3 dni wcześniej wykonał kluczowy telefon Źródło: TOMASZ JAGODZINSKI/East News

Dawid Kostecki zmarł niecały rok temu. Dopiero teraz pojawiły się porażające fakty na temat jego śmierci. Okazuje się, że bokser na trzy dni przed śmiercią wykonał kluczowy telefon.

Dawid Kostecki od 2017 roku przebywał w areszcie śledczym. Bokser miał być zamieszany w aferę podkarpacką. 2 sierpnia 2019 nad ranem pojawił się komunikat rzeczniczki prasowej Dyrektora Generalnego Służby Więziennej, w którym poinformowano, że bokser popełnił samobójstwo w celi. Kostecki miał zabić się przez powieszenie. Jego śmierć wywołała wiele kontrowersji, ale dopiero teraz pojawiła się kluczowa informacja. 

Dawid Kostecki w nowym filmie Patryka Vegi 

Zgodnie z planami jednego z najpopularniejszych polskich reżyserów, Patryka Vegi jeszcze we wrześniu bieżącego roku, do kin ma trafić nowy film, w którym poruszona zostanie kwestia samobójstwa Dawida Kosteckiego. "Pętla" ma opowiedzieć wydarzenia związane z aferą podkarpacką, w którą wmieszany miał być bokser. 

Patryk Vega już od jakiegoś czasu dzieli się w mediach społecznościowych fragmenty rozmów z osobami, które mogą być zamieszane w głośną aferę podkarpacką, a także z rodziną Kosteckiego. To właśnie słowa siostry i żony boksera przekazały, że zaledwie 3 dni przed śmiercią pojawiła się kluczowa informacja. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dawid Kostecki nie popełnił samobójstwa?

Żona i siostra Kosteckiego od dawna są przekonane, że "Cygan" nie popełnił samobójstwa. W opublikowanych przez Patryka Vegę rozmowach pojawiają się ich wypowiedzi na temat śmierci boksera. 

- Jestem przekonana, że go zamordowali. Przede wszystkim, dzwonił trzy dni przed śmiercią do żony Edyty i mówił jej, że czuje się niepewnie. Że czuje, że coś wobec jego osoby się nawy******la - powiedziała jego siostra. 

- Nie wierzę, że on sam się zabił. Ktoś mu pomógł w tym - przekazuje żona. 

Dzisiaj grzeje: 1. Byli świadomi, że za 4 sekundy zginą. Tragiczne informacje z południa Polski

2. Objawy świadczące o niedoborze witaminy D. Wiele osób je bagatelizuje

Kobiety jeszcze przed pogrzebem Kosteckiego walczyły o to, by została przeprowadzona druga sekcja zwłok, mająca udowodnić, że bokser nie popełnił samobójstwa, a został zabity. Prokuratura Okręgowa w Warszawie nie dopuściła do ponownej sekcji zwłok, dementując, że obrażenia na ciele Kosteckiego powstały z udziałem osób trzecich. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  2. Kamil Bednarek miał poważny wypadek samochodowy. Wiemy, w jakim stanie jest poszkodowany (FOTO)
  3. Bezczelny plan Katarzyny W. ujrzał światło dzienne. W głowie się nie mieści
  4. Krystyna Janda się boi, ujawniła swój dramat. Musiała podjąć bardzo trudną decyzję
  5. Schudł ponad 140 kg, dostał nowe życie. Efekt końcowy jest niewiarygodny
  6. Mąż przypadkiem wysłał SMS-a do żony, zamiast do kolegi. Treść sprawiła, że ugięły się pod nią kolana

Źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News