Dawid od niedawna ma dziewczynę. Nie miał pojęcia co to oznacza w praktyce

Dawid od niedawna ma dziewczynę. Nie miał pojęcia co to oznacza w praktyce Źródło: Unsplash/ Andrea Natali

Dawid ma problem. Chciał wejść w poważny związek, lecz nie spodziewał się takich tego konsekwencji. Chłopak nie wie, co dalej robić i zastanawia się, czy będzie w stanie kontynuować tę relację.

Dawid nie spodziewał się takich skutków, gdy zaczął spotykać się ze swoją dziewczyną. To miał być jego pierwszy poważny związek, a niewykluczone, że skończy się już po miesiącu. Chłopak jest zdruzgotany efektem pierwszego miesiąca i nie wie, czy ma dalej brnąć w tę znajomość. Swoimi wątpliwościami podzielił się z redakcją portalu Papilot.

Dawid ma problem. Niespodziewany efekt związku

Dawid opisuje siebie jako 26-latka, który do tej pory bywał tylko w przelotnych związkach. Licealne miłości i intensywne randkowanie w czasie studiów to coś innego niż poważna relacja. Teraz, osiągnąwszy samodzielność, ze stabilną pracą, uznał, że pora na coś stałego. I tak też się stało. Poznał dziewczynę, zaczął się z nią spotykać... i po miesiącu spanikował, gdy spojrzał na stan swojego konta bankowego.

Jak mówi, dawniej udaną randką było wyjście na burgera czy piwo. Wraz ze wzrostem oczekiwań idzie też wzrost rachunków. Przerażony Dawid zaczął zastanawiać się, czy ma sens kontynuowanie związku, który wymaga tak wielkich inwestycji finansowych. Wyznał, że w ciągu miesiąca wydał na potrzeby relacji aż 1000 złotych.

Tysiąc złotych miesięcznie. Tyle kosztuje Dawida związek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najciekawsze w wyznaniu Dawida jest to, że on nie uznaje swojej nowej dziewczyny za materialistkę. Przeciwnie - to on sam bierze na siebie wszystkie wspólne wydatki i wręcza jej bezinteresownie kupione prezenty. Co więcej, odmawia, gdy to ona sugeruje, że zapłaci za jakiś rachunek. Dawid czuje się zobowiązany i płaci. Potem z przerażeniem podsumowuje swoje wydatki i zastanawia się, czy będzie w stanie dłużej przeznaczać takie pieniądze.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

Mężczyzna ma dylemat - z jednej strony zależy mu na tej osobie, nie chciałby rezygnować, ale z drugiej - ma świadomość, że na taki tryb związku go nie stać. Boi się, że będzie musiał posuwać się do dziwnych wymówek, by zaoszczędzić pieniądze. A jest zbyt dumny, by dzielić wydatki. Być może rozwiązaniem byłaby szczera rozmowa - przecież Dawid planował poważny związek.

 

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie
  3. Przestępca ośmieszył się tak, że nawet pod celą padną ze śmiechu. Żałośnie zdradził kryjówkę policji
  4. Obok nieruchomego kota nagle przemknęło coś niespotykanego. Kamera uchwyciła widok, którego domownicy nigdy nie chcieli zobaczyć
  5. Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała jak wyglądał jej ślub z Piotrem. Niewyobrażalna magia

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News