Odnalazł zwłoki Dawidka PRZED policją! Teraz wszystko opisał z drastycznymi szczegółami

Odnalazł zwłoki Dawidka PRZED policją! Teraz wszystko opisał z drastycznymi szczegółami Źródło: Youtube/Super-Express

Dawid został odnaleziony dopiero po 10 dniach. Jedna z osób zaangażowanych w poszukiwania chłopca twierdzi, że zobaczyła ciało dziecka jeszcze przed policją. To dzięki jego wskazówkom funkcjonariusze dotarli w miejsce ukrycia zwłok 5-latka.

Dawid swoim zaginięciem zmobilizował policję do największej akcji poszukiwawczej w historii formacji. W poszukiwania zaangażowano także wojsko oraz mieszkańców Grodziska. Po 10 bezowocnych dniach, w końcu znaleziono ciało chłopca. Właściciel firmy, który przekazał nagranie z monitoringu, na którym widziano Skodę Pawła Ż. twierdzi, że to on pierwszy zobaczył zwłoki chłopca.

Kolega Pawła Ż. wiedział coś, czego nie wiedziała policja. Zalecił zmianę obszaru poszukiwań

Właściciel firmy, znajdującej się niedaleko miejsca odnalezienia Dawidka prywatnie był kolegą Pawła Ż. Zaangażował się w poszukiwania po tym, jak nawiedził go nietypowy sen.

- Gdy zaginął Dawid, przyśnił mi się płaczący chłopiec. Bardzo to przeżyłem, a nie mam nawet własnych dzieci. Wierzyłem, że on żyje. Zawiesiłem prace w firmie na kilka dni i na własną rękę szukałem chłopca - opowiadał kolega Pawła Ż. w wywiadzie dla "Wirtualnej Polski".

Mężczyzna przekazał policji, że ojciec Dawidka nie mógł jechać autostradą A2, bo to zbyt ruchliwa i często zakorkowana droga. Ktoś mógłby spostrzec mężczyznę ze zwłokami dziecka. Dlatego też zalecił zmienienie obszaru śledztwa - w okolicy węzła Pruszków.

Szukał chłopca przy pomocy drona. Nagle zauważył, że w krzakach leży Dawid

W sobotę właściciel firmy udał się w nowe miejsce poszukiwań. W poszukiwaniu ciała Dawida zaczął latać dronem w okolicy, gdzie później znaleziono Dawidka. W pewnym momencie na poglądzie kamery zastał przerażający widok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zobaczyłem jeden zespół kryminalnych. Nagle zauważyłem, że coś się dzieje. Wiedziałem już, że to Dawid. Słabo mi się zrobiło, gdy zobaczyłem ciało. Nikt nie powinien tego oglądać - zrelacjonował mężczyzna.

Wstrząsające znalezisko zostało nagrane w pamięci kamery. Jednak właściciel twierdzi, że nikt nie powinien tego oglądać. Chwilę po odkryciu ciała Dawidka, policja zjechała się w wyznaczone miejsce i kazała usunąć drona z obszaru poszukiwań. Kolega Pawła Ż. nie ukrywa, że jest wstrząśnięty sprawą i do końca miał nadzieję, że uda się znaleźć chłopca żywego.

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska została pochowana z kimś jeszcze
  4. Jest oficjalne oświadczenie ws. stanu zdrowia Gienka Loski
  5. Zachłanność Maryli Rodowicz przekroczyła wszelkie granice, zażądała krocie. Reakcja TVP jej się nie spodoba
  6. Przyjaciel Pawła Ż. szukał Dawidka na własną rękę. Nagrał moment odnalezienia ciała, wszystko widać, nagle zrobiło mu się słabo

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu