Po znalezieniu zwłok Dawida policja skierowała do rodziny chłopca kilka słów. Serce mięknie

Po znalezieniu zwłok Dawida policja skierowała do rodziny chłopca kilka słów. Serce mięknie Źródło: Pikio.pl

5-letni Dawid zaginął 10 lipca i od tego dnia nieprzerwanie trwała akcja poszukiwawcza, w którą zaangażowanych były setki osób. Dziś udało się odnaleźć ciało chłopca, a policja wystosowała do jego rodziny kilka słów.

W chwili zaginięcia 5-letni Dawid stał się prawdziwym priorytetem w działaniach polskiej policji, która dniem i nocą przeszukiwała wraz z innymi uczestnikami poszukiwań setki kilometrów terenu, aby jak najszybciej znaleźć chłopca. Wszyscy śledzący tę sprawę mieli nadzieję, że funkcjonariuszom uda się odnaleźć 5-latka całego i zdrowego, jednak z każdym dniem i znalezionym dowodem ta nadzieja powoli malała.

Mimo to funkcjonariusze nie poddawali się i skrupulatnie poszerzali obszar poszukiwań, chcąc doprowadzić do końca sprawę, którą żyła niemalże cała Polska. Ostatecznie dzisiaj udało się odnaleźć ciało 5-latka, a na zakończenie całej akcji policja wystosowała kilka wzruszających słów do rodziny chłopca.

Dawid został odnaleziony

Niestety w momencie zakończenia poszukiwań ziścił się najczarniejszy scenariusz, który tysiące ludzi starało się od siebie odsuwać, cały czas mając tą niknącą nadzieję, że chłopiec nadal żyje. Teraz już wiadomo, że za śmierć Dawidka odpowiedzialny jest ojciec chłopca, który sam popełnił samobójstwo.

W Internecie pojawiła się cała masa wiadomości od internautów, którzy sami nie są spokrewnieni z Dawidkiem, ale historia malca dotknęła ich dogłębnie. Wielu z nich widząc w mediach kolejne nagłówki, ujawniające najnowsze szczegóły sprawy myśleli, że ten koszmar nareszcie dobiegnie końca i doczekamy się szczęśliwego zakończenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do setek wiadomości zawierających kondolencje składane rodzinie 5-latka dołączyła również policja, która bez wątpienia dała z siebie wszystko, prowadząc tę sprawę, ale niestety na pomoc dla chłopca było już za późno.

 - Policjanci uczestniczący w poszukiwaniach małego Dawida na trasie pomiędzy Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim odnaleźli ciało dziecka. Rodzinie Dawida składamy szczere, przepełnione bólem wyrazy współczucia - czytamy na profilu Warszawska Policja na portalu Twitter.

Bez wątpienia sprawa zaginięcia i śmierci małego Dawidka pozostanie jeszcze z nami na bardzo długi czas. Bądź co bądź tak dramatyczne wydarzenia odbijają się na człowieku bardzo wyraźnie i ciężko będzie wyrzucić z głowy te wszystkie myśli, które towarzyszyły nam przez ostatnie dni. Cała redakcja Pikio składa rodzinie Dawidka najszczersze wyrazy współczucia.

Dawid screen twitter.com/Warszawska Policja

  1. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  2. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  3. Śledził żonę, żeby jej pomóc. Potajemnie odkrył prawdę, teraz powinien z wdzięczności nosić ją na rękach
  4. Psycholog powiedziała co teraz czeka mamę Dawidka. Ściska za gardło
  5. Dlaczego policja nie mówi o stuprocentowej pewności ws. znalezienia Dawidka? Ekspert wyjawił niezwykle przykre powody
  6. Ciało Dawida nie znajdowało się w zbiorniku wodnym? Doniesienia reportera, który był na miejscu obiegają media

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu