Kolejny cios dla rodziny Kosteckiego. Prokuratura podjęła decyzję

Kolejny cios dla rodziny Kosteckiego. Prokuratura podjęła decyzję Źródło: youtube/iplaTV

Dawid Kostecki zmarł w niejasnych okolicznościach. Oficjalnie stwierdzono, że to było to samobójstwo, ale wciąż pozostaje wiele wątpliwości. Prokuratura wydała teraz decyzję, która uderza w rodzinę pięściarza.

Dawid Kostecki odbywał wyrok w więzieniu za działalność w grupie przestępczej. W trakcie odbywania wyroku w więzieniu popełnił samobójstwo, wieszając się na prześcieradle w swoim łóżku. Z racji, że pięściarz ujawniał wiele afer i często "sypał" na ważne osoby z półświatka przestępczego, wokół jego śmierci narosło wiele teorii. W samobójstwo nie wierzy również rodzina pięściarza, która może być teraz załamana decyzją prokuratury.

Dawid Kostecki popełnił samobójstwo. Rodzina nie może w to uwierzyć

Niedawno została wyjawiona informacja, jakoby Dawid miał na szyi ślady ukłuć. Tłumaczono to ugryzieniem owadów lub starymi ranami boksera. Ponadto sporo specjalistów od kryminologii kwestionowało czy można w ogóle się powiesić w taki sposób, bez udziału osób trzecich.

Rodzina nie wierzy w samobójstwo Dawida Kosteckiego, dlatego skierowano wniosek do prokuratury o wykonanie sekcji zwłok po raz drugi. Wpłynęła w końcu decyzja śledczych, którzy zdecydowali się, że postępowanie w sprawie wyjaśnienia okoliczności śmierci boksera nie będzie kontynuowane. Nie wydano zgody na drugą sekcję zwłok.

Pełnomocnikiem rodziny boksera został Roman Giertych. Wydał komunikat o decyzji rodziny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pełnomocnikiem rodziny Dawida Kosteckiego została dobrze znana persona polskiej polityki i sądownictwa - Roman Giertych. Przekazał dzisiaj informację, że bliscy zmarłego pięściarze nie zamierzają tej sprawy w ten sposób pozostawić i chcą ubiegać się o wyjaśnienie okoliczności śmierci 38-latka. Mecenas Giertych poinformował o ich decyzji na Twitterze.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

- W związku ze stanowiskiem prokuratury (nieoficjalnie podanym przez „Rzeczpospolitą”), że nie będzie ponownej sekcji zwłok Dawida Kosteckiego, podejmiemy starania, aby wykonać oględziny przez biegłego prywatnego - napisał Roman Giertych.

  1. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Marta Manowska miała groźny wypadek. Uszkodziła kręgosłup
  5. Winda spadła z 15. piętra. W środku były cztery osoby
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Radiozet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu