Udało się ustalić, gdzie pojechał ojciec Dawida. "Mamy to"

Udało się ustalić, gdzie pojechał ojciec Dawida. "Mamy to" Źródło: .

Dawid Żukowski jest poszukiwany od minionego czwartku, kiedy to zostało zgłoszone jego prawdopodobne porwanie. Od tego momentu setki funkcjonariuszy z całej Polski pracuje dzień i noc. Przeszukują teren i odkrywają nowe fakty, które mogłyby zbliżyć ich do chłopca. Właśnie pojawiły się doniesienia, że policja poznała dokładną drogę, którą przemierzał ojciec dziecka.

5-letni Dawid, mimo kilkudniowych poszukiwań, wciąż nie został odnaleziony. Choć początkowo szukano nie tylko jego, ale również jego ojca, szybko odkryto, że mężczyzna popełnił samobójstwo, co jeszcze bardziej utrudniło sprawę. Mimo to śledczy starają się zrobić wszystko, co w ich mocy, by odnaleźć malca. Jak wiadomo, przejrzano już co najmniej kilkanaście taśm z miejscowych monitoringów, na których został uwieczniony samochód zmarłego już mężczyzny. Dzięki temu udało się ustalić, jaką dokładnie trasą się poruszał.  

Gdzie jest Dawid? Policja ustaliła istotne fakty 

Rzecznicy prasowi polskiej policji skrupulatnie informują o kolejnych postępach w akcji poszukiwawczej. Wiadomo, że zaangażowanych zostało ponad tysiąc mundurowych, psy policyjne oraz śmigłowce, które obserwują teren z góry. Mimo to nie natrafiono na zbyt wiele poszlak, które mogłyby zbliżyć ich do chłopca. 

Najistotniejsze dotychczas okazały się nagrania z monitoringów, które zostały przekazane w ręce śledczych. Dzięki licznym zapisom udało się poznać drogę, którą poruszał ojciec 5-latka, najprawdopodobniej właśnie z nim. Przypominamy, że auto mężczyzny zostało odnalezione niedługo po tym, jak odkryto samobójstwo Pawła Ż.. Wiadomo, że szara Skoda Fabia przemierzyła tę samą trasę najpierw o godzinie 17:28, a następnie o 19:34. 

- Mamy to w rozbiciu dosłownie na minuty. Dlatego te miejsca, w których prowadzimy działania, nie są przypadkowe. To są miejsca, gdzie najbardziej prawdopodobne jest, że Dawid mógł opuścić pojazd - mówi rzecznik komendanta stołecznej policji, kom. Sylwester Marczak. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Apel policji 

Policja apeluje do osób, które w dniu porwania, w godzinach wieczornych podróżowały między Grodziskiem Mazowieckim a Warszawą i mogły zaobserwować wspomniany wyżej samochód o nr rejestracyjnych WGM 01K9 o zgłoszenie się na komendę i złożenie zeznań. Co więcej, prosi się również o przekazanie śledczym nagrań z wideorejestratorów pojazdu, na których szara skoda mogła zostać uwieczniona.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje roczny chłopczyk. Był synem znanego sportowca. Zginął STRASZLIWĄ śmiercią
  2. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa ujawniła całą PRAWDĘ o Lechu. Będziecie WŚCIEKLI!
  3. Udało się ustalić, gdzie pojechał ojciec Dawida. "Mamy to"
  4. Nieoficjalne: Sąsiedzi ujawnili, z jakiego powodu ojciec Dawidka miał popełnić samobójstwo
  5. Zupełnie nowy wątek ws. Dawidka. Niestety
  6. Sąsiad Dawidka nagle wzdrygnął się i wskazał palcem: "Tam jest rzeczka". Oczy wszystkich powędrowały w jeden punkt
  7. Wdowa po Pawle Adamowiczu wróciła na miejsce morderstwa. To co tam nagrała, zapiera dech
  8. Wreszcie! Pojawiła się pierwsza iskierka nadziei ws. Dawidka
  9. Przed śmiercią ojciec pokazał Dawidowi jeszcze jedną, nietypową rzecz. Potem skoczył pod pociąg

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News