Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko

Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko Źródło: materiały policyjne

Dawid jest jedynym synem swojej mamy oraz taty, Pawła Ż. Ten ostatni popełnił samobójstwo tuż przed tym, jak miał przekazać dziecko pod opiekę matce. To kolejny dramat, z którym musi zmierzyć się kobieta.

Dawid to oczko w głowie swojej mamy - zawsze chciała dla niego jak najlepiej, dlatego chroniła go przed niebezpieczeństwami i zawsze zapewniała komfort tak potrzebny 5-latkowi. Sąsiedzi wyznali prawdę o jej przeszłości; nie miała lekko.

Dawid był ulubieńcem sąsiadek. Mama wspaniale go wychowała

- Mieszkają tu z 20 lat. To repatrianci z Kazachstanu. Bardzo dobrzy i mili ludzie. Znałam ich syna i wnuczka, to był mój ulubieniec. Wczoraj rano ich widziałam. Ojciec przyjechał samochodem z dzieckiem. Wymieniliśmy pozdrowienia. Do Dawidka powiedziałam: "O jest i mój ulubieniec" - zdradza jedna z sąsiadek.

Według nieoficjalnych doniesień mediów mama jest Rosjanką, więc chłopiec ma podwójne obywatelstwo. Szukali lepszego życia i znaleźli je w Polsce, byli bardzo zadowoleni z warunków.

- Mieszkali tu razem z rodzicami. Wyprowadzili się może rok, a może dwa lata temu. Ojciec był bardzo przywiązany do dziecka. Jego żona, matka Dawidka, to bardzo miła osoba. Wiele razy z nią rozmawiałam - opowiada sąsiadka rodziców Pawła Ż.

Wyglądali na zgodne małżeństwo, a tak naprawdę mama Dawida przechodziła koszmar

Media doszły do informacji, według których mama Dawida nie mieszkała z jego ojcem od ponad miesiąca. Powodem takiego rozstania były problemy w rodzinie, które skutkowały przemocą. Jak donosi RMF FM został przez nią posądzony do stosowania przemocy. Mama Dawida długo biła się z myślami, ale postawiła na tymczasową separację. Dzień przed zaginięciem chłopca pełnomocnik mamy powiadomił odpowiednie organy o przekroczeniu granic osobistych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 Ojciec Dawida, Paweł Ż., mógł być wściekły na żonę, że robi mu problemy na policji. Śledczy obrali hipotezę, że mógł ze złości i zawiści chcieć zabić i siebie i dziecko, by matka go "popamiętała". Dzień przed zaginięciem i w dniu zaginięcia Paweł Ż. kontaktował się ze swoją żoną. Wiadomo, że wysłał jej SMS o treści "Więcej już syna nie zobaczysz". Gdy dziecko nie pojawiło się do wieczora w jej domu, o północy zgłosiła zaginięcie chłopca. Najpierw przemoc domowa, teraz strach o dziecko - ostatnie miesiące nie oszczędzały tej kobiety.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Tragedia. Uwielbiany gwiazdor programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest sparaliżowany
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Zwrot ws. poszukiwań Dawida Żukowskiego. "Już nigdy nie zobaczysz syna"
  6. Jest nadzieja dla Dawidka! Pokrzepiające informacje

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News