Przerażające odkrycie ws. śmierci Dawida. To zmienia wszystko

Przerażające odkrycie ws. śmierci Dawida. To zmienia wszystko Źródło: screen/youtube/

Dawid został znaleziony martwy na początku sierpnia. Specjaliści od razu stwierdzili samobójstwo, jednak mimo to wszczęli śledztwo. Rodzina boksera od początku nie wierzyła, że ich ukochany mógł sam odebrać sobie życie. Teraz media obiegły informacje na temat nowych faktów w sprawie.

Dawid Kostecki nie popełnił samobójstwa? Coraz więcej mówi się o przełomowych odkryciach w śledztwie, które mogą rzucać zupełnie nowe światło na sprawę i przede wszystkim zbliżać specjalistów od rozwikłania zagadki. Ułożenie, w jakim zostały znalezione zwłoki, zdawało się nie pozostawiać złudzeń, że pięściarz sam zgotował sobie taki los. Z każdym dniem pojawia się jednak coraz więcej wątpliwości i podejrzeń czy w jego śmierć nie są zamieszane osoby trzecie.  

Przerażające odkrycie ws. śmierci boksera. Dawid mógł zostać zamordowany? 

Policja stara się nie zdradzać zbyt wiele z prowadzonego śledztwa nad sprawą Dawida Kosteckiego, który miał odebrać sobie życie. Śledczy starają się zataić jak najwięcej swoich działań, jednak nie pozostawiają opinii publicznej bez odpowiednich informacji. 

Dlatego teraz mogliśmy dowiedzieć się, że funkcjonariusze dokonali porażającego odkrycia na ciele zmarłego. Z tyłu jego szyi były dwa niewielkie nakłucia. Specjaliści nie mogą na chwilę obecną jednoznacznie stwierdzić, skąd pochodzą i czy Kostecki sam je zrobił, dlatego cierpliwie czekają na wynik sekcji zwłok, która odpowie na każde z tych pytań. 

Wstępnie jednak podejrzewa się, że mogą to być wkłucia od igły, co mogłoby wskazywać na to, że bokser został odurzony, a następnie upozorowano jego samobójstwo. Śledczy twierdzą, że na jego ciele nie było oznak walki z osobą trzecią, dlatego ta wersja może być prawdopodobnym elementem układanki. Wciąż jednak podtrzymują, że są to jedynie przypuszczenia, a na pewniejsze informacje trzeba poczekać jeszcze kilka dni.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znany pięściarz popełnił samobójstwo?

Przypominamy, że Kostecki odbywał swoją karę w więzieniu w Rzeszowie. Do końca wyroku pozostały mu jedynie dwa lata, jednak rankiem 2 sierpnia strażnicy celni znaleźli jego ciało.

Dzisiaj grzeje: 1. Zdjęcie Sablewskiej bez stanika w sieci! Internauci długo nie zapomną tego widoku

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Pięściarz leżał na łóżku przykryty kocem, a wokół jego szyi było zaciśnięte prześcieradło, co miało wskazywać na samobójstwo. Współwięźniowie twierdzili, że nie widzieli w jego zachowaniu niczego podejrzanego. Jego bliscy zaprzeczają teorii o odebraniu sobie życia i za wszelką cenę chcą udowodnić, że w śmierć boksera są zamierzane osoby trzecie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beata Tyszkiewicz zmiażdżyła rząd. „Polskie matki nie są doceniane, powinny dostawać pensję 2,5 tys. złotych”
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: onet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News