Mieszkańcy ujawniają fakty ws. Dawidka. "Ale nikt się nie dowie"

Mieszkańcy ujawniają fakty ws. Dawidka. "Ale nikt się nie dowie" Źródło: Unsplash - Patrick Hendry

Dawid zaginął kilka dni temu w niewyjaśnionych okolicznościach. Wciąż trwają poszukiwania chłopca, do których przyłączają się kolejne osoby. Mieszkańcy ujawniają teraz nowe informacje, które rzucają na tę sprawę zupełnie nowe światło.

Dawid wciąż jest poszukiwany po tym, jak tajemniczo zniknął tuż po tym, jak został porwany przez własnego ojca. W akcję zaangażowana jest nie tylko policja, ale również wielu mieszkańców Grodziska Mazowieckiego, którzy bezinteresownie włączyli się w pomoc z uwagi na troskę o życie małego chłopca. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa dziecko, a na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące ostatnich chwil przed jego zaginięciem.

Wypowiadają się między innymi osoby, które dobrze znały Dawida i jego rodzinę. Niemal nikt nie kryje wielkiego zdziwienia i przerażenia na myśl, że doszło do tak wielkiego dramatu. Sąsiedzi zgodnie twierdzą, że nie dało się przewidzieć, iż w zwyczajnej i nie budzącej większych podejrzeń rodzinie, może dojść do takiej tragedii. Słowa mieszkańców Grodziska, które teraz dotarły do mediów, brzmią wyjątkowo niepokojąco.

Dawid wciąż nie został odnaleziony

Sąsiadka twierdzi, że ojciec chłopca nie budził żadnych podejrzeń. 

- Dobrze go znałam, chodziliśmy razem do szkoły, wychowywaliśmy się na jednym podwórku. To był naprawdę dobry chłopak. Jak ich widywałam, to wydawało się, że wszystko jest w porządku. Był troskliwy, opiekuńczy. Chodzili razem z jego partnerką i chłopcem na spacery. To był naprawdę spokojny chłopak - mówi mieszkanka Grodziska Mazowieckiego o ojcu Dawida.

Wypowiedź kobiety może wywołać pewien niepokój. Nie wiemy, skąd mogło wziąć się tak nietypowe zachowanie mężczyzny, który nigdy wcześniej nie budził żadnych podejrzeń.

Podobne zdanie ma mieszkaniec osiedla. 

- Wprowadził się z rodzicami się jakieś 18 lat temu. Mieszkał tu ze swoją pierwszą partnerką, potem trochę z matką Dawida. To był dobry chłopak. Był tutaj wczoraj, chodził po podwórku. Ale nikt się nie dowie, co się w ludzkiej głowie dzieje - mówi sąsiad rodziców mężczyzny. 

Nadal nie wiadomo również, gdzie znajduje się mały Dawid, choć pojawiły się już pierwsze podejrzenia. Niektórzy przekonują, że mógł zostać wywieziony do Rosji.

Dawid jest poszukiwany przez wielu mieszkańców miasta

- Widywałam go dość często tam, gdzie mieszkali jego dziadkowie, a gdzie mieszka moja mama, jak bawił się z innymi dziećmi. Wydawało się, że jest szczęśliwy - twierdzi kobieta, która widziała Pawła Ż. po raz ostatni w okolicach jego samochodu w Grodzisku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak sama zeznała, nie jest w stanie przypomnieć sobie, czy 32-latkowi towarzyszył wówczas jego syn. Miejsce przebywania Dawida wciąż nie jest znane, a poszukują go dziesiątki funkcjonariuszy. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News