Cała Polska podaje dalej. Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida, jego ojciec zginął w makabrycznych okolicznościach

Cała Polska podaje dalej. Trwają poszukiwania 5-letniego Dawida, jego ojciec zginął w makabrycznych okolicznościach Źródło: Komenda Stołeczna Policji

Dawid Żukowski jest poszukiwany przez policję i rodziców. Zaginął wczoraj, gdy ojciec zabrał go z domu i odjechali razem w nieznanym kierunku. Nie wiadomo, gdzie znajduje się chłopiec. Dodatkowy wymiar tragedii dodaje fakt, że jego ojciec popełnił samobójstwo.

Dawid Żukowski ma 5 lat i poszukują go służby województwa mazowieckiego, a szczególnie rejonów w obrębie Warszawy i Grodziska Mazowieckiego, skąd pochodził. W akcję włączyły się nawet psy tropiące - po chłopcu nie ma ani śladu.

Dawid zaginął w środę ok. 17:00. Zaledwie 4 godziny później znaleziono zwłoki jego ojca

- Wczoraj około 17 Dawid Żukowski wyszedł ze swoim ojcem z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie był przez nikogo widziany. Niestety, kilka minut przed godziną 21 otrzymaliśmy informację, że nie żyje ojciec dziecka i od północy rozpoczęły się poszukiwania chłopca - poinformował rzecznik stołecznej policji, Sylwester Marczak.

Poinformowano również, że 3 kilometry od miejsca zgonu znaleziono auto, którym się przemieszczali: szarą Skodę Fabię o numerach WGM 01K9. Z okolic Okęcia nastąpiło ostatnie logowanie telefonu ojca dziecka. Ciało 32-latka zostało znalezione przez policję. Okazało się, że popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg relacji Skierniewice-Warszawa o 20:52.

Chłopca szukają psy tropiące. Na razie bez rezultatu

Wiadomo, że ojciec opiekował się synem w rejonie swojego miejsca zamieszkania, a wieczorem miał je odwieźć mamie. Ona zgłosiła zaginięcie syna około północy. Dziecka na tę chwilę szukają psy tropiące, policjanci z Grodziska Mazowieckiego jak i z prewencji, strażacy oraz drony. Intensywne poszukiwania będą prowadzone do momentu odwołania przez dowodzącego.

 DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopiec jest szczupłej budowy ciała, ma około 100-110 centymetrów wzrostu i włosy koloru blond zaczesane na prawą stronę. Na środku prawego policzka ma pieprzyk. W momencie zaginięcia był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. Ojciec mógł zmienić mu elementy odzieży.

Każdego, kto wie coś na temat zaginięcia Dawida uprasza się o zgłoszenie osobiste lub telefoniczne na Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim pod numerem telefonu: 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

Fot. materiały policyjne

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)

Źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News