Kolejny dramat w Darłowie. Służby podjęły akcję, nie udało się go uratować, nie żyje

Kolejny dramat w Darłowie. Służby podjęły akcję, nie udało się go uratować, nie żyje Źródło: youtube.com/Gospodarka Morska

Darłowo stało się sceną wielkiego dramatu. Ledwie 17-letni chłopak, przemieszczający się po jednej z najpopularniejszych lokacji nadmorskiej miejscowości zmarł w wyjątkowo wstrząsających okolicznościach. Mimo szybkiej akcji reanimacyjnej służb, życia nastolatka nie dało się ocalić.

Darłowo w tym roku przeżyje prawdziwą plagę turystów. Nie ma co się temu dziwić. Dobra pogoda, jak też obecność Bałtyku sprawiają, że miejscowość stanie się bardzo popularna. Wszyscy, którzy ją odwiedzają, będą musieli jednak uważać. W kanale portowym, czyli jednym z najbardziej ikonicznych lokacji miejscowości, rozegrały się prawdziwie dramatyczne sceny. Zaledwie 17-letni mieszkaniec okolicy zmarł w wyjątkowo wstrząsających okolicznościach, mimo szybkiej reakcji ze strony służb.

Darłowo w żałobie. 17-latek nie żyje

Do dramatycznych scen doszło z nocy z soboty na niedzielę. Jeden z rowerzystów, wracający do domu za pomocą roweru nie był w stanie utrzymać równowagi przy barierce oddzielającej deptak od morskiej toni. Chłopak, który próbował wrócić na powierzchnie jedni, przeskoczył wraz z rowerem do wody i utonął.

Służby, które pojawiły się na miejscu na zaledwie chwilę po zgłoszeniu dotyczącym tonącego się nastolatka, przez pewien czas nie mogły zlokalizować młodego mężczyzny. W jego poszukiwaniach brały udział policja, kutry i służby morskie, które w końcu poinformowały o znalezieniu ciała topielca. Sekcja wskaże teraz, czy za jego śmiercią mogły stać alkohol bądź narkotyki mogące doprowadzić do spadku koncentracji, jak i równowagi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielka tragedia wstrząsnęła mieszkańcami

Nie da się ukryć, że tak nagłe odejście młodego mężczyzny odbiło się bardzo na mieszkańcach turystycznej miejscowości. Woda, która zwabia nad polskie morze tysiące turystów rok w rok, okazała się po raz kolejny bardzo niebezpieczna.

Śmierć 17-letniego mężczyzny jest wielką przestrogą przed zaczynającym się właśnie sezonem turystycznym i pokazaniem, że z Bałtykiem nie ma żartów. Wszyscy, którzy będą korzystać z lokalnych wypożyczalni rowerów, jak też zbliżali się do wody, powinni uważać, aby ich wypoczynek i urlop nie zakończyły się tak, jak nocna przejażdżka nieświadomego ryzyka mieszkańca miejscowości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. RCB alarmuje. Służby apelują do Polaków o uwagę, nie żyje 7 osób, które wczoraj nie zachowały ostrożności
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Źródło: Gazeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News