Makabryczny zwrot ws. zaginionego rodzeństwa. Przerażające znalezisko

Makabryczny zwrot ws. zaginionego rodzeństwa. Przerażające znalezisko

Darłówko w ostatnich dniach jest pod obserwacją całej Polski. Wszystkie służby ratunkowe oraz plażowicze poszukują zabranej przez morze dwójki dzieci, które zaginęły kilka dni temu. W końcu nastąpił przykry przełom w sprawie. 

Akcja poszukiwawcza w Darłówku trwa już od kilku dni. Dwójka dzieci została tam porwana przez morskie fale. Nieprzytomny chłopiec został wyrzucony na gwiazdobloki, lecz nie udało się go uratować. Do akcji włączyły się dziesiątki osób - zarówno wyszkoleni ratownicy, jak i przypadkowi turyści wylegujący się na plaży. Teraz nastąpił przykry przełom w sprawie.

Darłówko - znaleziono zwłoki dziecka

Kilkudniowe poszukiwania przyniosły właśnie przerażający efekt - znaleziono ciało małej dziewczynki. Bardzo prawdopodobne, że jest to właśnie poszukiwana 11-latka, lecz ciało nie zostało jeszcze zidentyfikowane. Kilka dni temu w morskich falach zaginęła dwójka dzieci: 11-letnia dziewczynka oraz 13-letni chłopczyk. W akcję poszukiwawczą zaangażowali się zarówno ratownicy, jak i osoby postronne, a w tym turyści przebywający na plaży. Rzecznik sławieńskiej policji Agnieszka Łukaszek zapowiada też, że zwłoki zostaną zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Tragedia w Darłówku

Kilka dni temu doszło do tragicznego zdarzenia - trójkę dzieci porwało morze. Nieprzytomnego, najstarszego z dzieci, 14-letniego chłopca znaleziono niemal natychmiast przy gwiazdoblokach. Podjęto reanimację,  a dziecko zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo błyskawicznej reakcji nie udało się go uratować. Matka dzieci w czasie tej tragedii poszła do toalety z najmłodszym, czwartym dzieckiem. Gdy wróciła, trójki dzieci już nie było. W akcję poszukiwawczą zaangażowali się również plażowicze, którzy stworzyli tzw. "żywy łańcuch", dzięki któremu mogli poszukiwać dzieci wśród fal. Ta akcja niestety nie przyniosła efektów, a ostatecznie została przerwana ze względu na wzburzone morze i złe warunki pogodowe.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Tragiczny wypadek samochodowy. Elżbieta II w żałobie
  2. Kim jest mąż Kasi Tusk? Jej ojciec go uwielbia
  3. 300 Polaków odciętych od świata. Szaleńcza akcja policji, stłumili wściekły protest
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News