Ostatnie pożegnanie. Kibicowała im cała Polska, lecz pokonała je śmierć

Ostatnie pożegnanie. Kibicowała im cała Polska, lecz pokonała je śmierć

Darłówko przykuło na kilka długich dni uwagę całej Polscy. Wszyscy z nadzieją wierzyliśmy, że uda się odnaleźć i uratować porwane przez fale dzieci. Niestety, pokonała je śmierć. Zuzia, Kamil i Kacper nie przeżyli. Rodzice są w strasznej żałobie, dziś wiemy, kiedy odbędzie się pogrzeb rodzeństwa.

Od kilku dni trwa zawzięta dyskusja na temat tego, kogo powinno się za tragedię obwinić. Internet, jak się wydaje, ogłosił już wyrok - za śmierć dzieci odpowiedzialni są nieuważni rodzice. Rodzina natomiast twierdzi, że to nieprawda i obwinia ratowników, którzy nie dopełnili swoich obowiązków. Faktem jest, że użytkownicy internetu nie znają wszystkich okoliczności. Być może właśnie dlatego powinni powstrzymać się od osądzania. Zwłaszcza teraz, gdy rodzina przeżywa najcięższe chwile. Już niedługo odbędzie się ostatnie pożegnanie trójki dzieci. Zuzia, Kamil i Kacper zostawili wiele osób. Stracili ich nie tylko rodzice, ale i reszta rodziny, a także koleżanki i koledzy z klasy, z którymi spotkać mieli się już na początku września.

Darłówko: Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb dzieci? Ostatnie pożegnanie Kamila, Kacpra i Zuzi

Według doniesień Wirtualnej Polski, pogrzeb odbędzie się o godzinie 11:00 w piątek w kościele parafialnym zmarłych dzieci. Mieszkały one w Sumierzycach, w województwie wielkopolskim. Sąsiedzi nie mogą uwierzyć w tragedię, jaka spotkała ich sąsiadów. - Całe lato na podwórku było słychać śmiechy dzieciaków. Teraz jest straszna cisza - podsumowuje jedna z bliskich znajomych rodziny. Historia utopionych dzieci z Darłówka powinna być dla Polaków przestrogą. Choć lato się kończy, wciąż niektórzy z nas wyjeżdżają nad wodę. Dopilnujmy, by wrócić cało i zdrowo z wakacyjnej wyprawy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polacy w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, ujawniono wstrząsające fakty
  2. Fronczewski nagle wylądował w szpitalu. Prawdy nigdy nie poznamy
  3. Znów dramat nad Bałtykiem. Ratownicy mają dość, przerywają milczenie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News