Były kandydat PiS zamordował swoją żonę. Później wyskoczył z okna

Były kandydat PiS zamordował swoją żonę. Później wyskoczył z okna

Dariusz S. zamordował swoją żonę, po czym wyskoczył z okna. Były kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych przebywa obecnie w szpitalu. Polityk i pracownik "Energii" w chwili popełnienia mordu miał znajdować się pod wpływem alkoholu.

Dariusz S. to 53-letni mieszkaniec Trójmiasta. W przeszłości mężczyzna był kandydatem Prawa i Sprawiedliwości, a ostatnio pracował w spółce Energa Oświetlenie. Mężczyzna w piątek zaatakował nożem swoją żonę, która niestety nie przeżyła jego ataku. Zrozpaczony działacz i sympatyk partii rządzącej próbował popełnić samobójstwo, wyskakując z okna mieszkania.

Dariusz S. Były działacz PiS zabił żonę, po czym próbował popełnić samobójstwo

O dramatycznym zdarzeniu, w którym 53-latek miał zabić własną żonę, poinformowała trójmiejska policja, która ustaliła, że mężczyzna w trakcie zdarzenia był pod wpływem alkoholu.
- Do zdarzenia doszło 22 lutego w piątek około godziny 15.00 w Gdyni, w trakcie którego 53-letni mężczyzna ugodził śmiertelnie nożem swoją 46-letnią małżonkę, po czym wyskoczył z okna budynku. Przeżył i jest obecnie hospitalizowany. Prowadzimy w tej sprawie śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gdyni – mówi WP Krzysztof Kuśmierczyk, oficer prasowy komendy miejskiej policji w Gdyni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedoszły radny przebywa w szpitalu

Próba samobójcza Dariusza S. nie przyniosła rezultatu i mężczyzna przeżył swój upadek. Prokuratura w Trójmieście bada obecnie, co było powodem zabójstwa małżonki.

- Mężczyzna zaatakował swoją małżonkę. Zadał jej dwa ciosy. Jeden był niegroźny, drugi był śmiertelny. Jak wynika z sekcji zwłok, doszło do przebicia tętnicy płucnej i wykrwawienia się kobiety. Mężczyzna następnie wyskoczył z budynku. Prawdopodobnie targnął się na swoje życie, wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia. Obecnie przebywa w szpitalu - dodaje Grażyna Wawryniuk, rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku.

Dariusz S. był znanym działaczem Prawa i Sprawiedliwości na ternie trójmiasta. Mężczyzna w 2014 roku starał się o mandat radnego w Sopocie, a w 2016 roku został uwzględniony w setce najważniejszych polityków PiS według rankingu Gazety Wyborczej.

- Publikował teksty w sopockim miesięczniku "Riviera" sympatyzującym z PiS i na stronie internetowej sopockiego PiS. Kandydował na radnego Sopotu z komitetu Wojciecha Fułka, a następnie z PiS – pisała o mordercy Gazeta Wyborcza.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Agnieszka Chylińska pokazała swoją prawdziwą twarz. Fani nie kryli zachwytu
  2. Co się dzieje z Gosią Baczyńską? Okrąglutka projektantka, która uszyła suknię dla księżnej Kate MOCNO schudła!
  3. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  4. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  5. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

źródło: wp.pl

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News