Dariusz Gnatowski, przeszywająca wiadomość
kadr serialu "Świat według Kiepskich" Polsat
Weronika Wasiak - 29 Października 2020

Wszystko tuż przed pogrzebem Dariusza Gnatowskiego. Media właśnie przeszyła wiadomość

Dariusz Gnatowski niebawem odbędzie swoją ostatnią drogę, a pogrzeb odbędzie się w wyjątkowo trudnych warunkach. Media właśnie obiegła przeszywająca wiadomość.

Dariusz Gnatowski miał zaledwie 59 lat, za sobą wspaniałe życie pełny zawodowych uznań, a za sobą - życie wśród najbliższych czy kolejne osiągnięcia aktorskie. Niestety, wszystko skończyło się tak nagle, a gwiazdor opuścił nas na dobre. Wielu wciąż nie potrafi pogodzić się z jego nagłą śmiercią. Kiedy odbędzie się pogrzeb? Zaskakujące informacje.

Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownuNieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownuCzytaj dalej

Dariusz Gnatowski odszedł tak nagle. Przeszywająca wiadomość ws. pogrzebu właśnie dotarła do mediów

Jak przytacza "Viva!", w minioną środę służby sanitarno-epidemiologiczne otrzymały wyniki testu na koronawirusa przeprowadzonego na Gnatowskim chwilę przed śmiercią. Ustalono, że aktor był zarażony!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Ponadto, cierpiał na zapalenie płuc i niewydolność oddechową, ale od dawna zmagał się z cukrzycą typu 2. Do krakowskiego szpitala trafił w ciężkim stanie, a lekarze nie mogli już nic zrobić. Informacja w sprawie jego śmierci pogrążyła środowisko show-biznesu i tysiące fanów w głębokiej rozpaczy. 59-letni aktor głównie znany był za postać Arnolda Boczka w serialu "Świat według Kiepskich", chociaż na swoim koncie miał szeroki wachlarz ról również teatralnych.

- Był taki człowieczy w tym wszystkim. To nie jest ten przypadek, że ktoś umiera, a wszyscy zaczynają mówić o nim w superlatywach. Dariusza za jego życia wszyscy uwielbiali. Jak się na kogoś wkurzył, to też potrafił to wprost powiedzieć na głos, miał kręgosłup i swoje zdanie. To jest obecnie bardzo rzadkie w tym środowisku, bo dookoła są sami nadwrażliwcy, chroniący siebie samych. "Gnatu" był prawdziwym facetem. Był także świetnym kompanem - wspominała Joanna Kurowska w rozmowie z Plejadą.

Pogrążeni w żałobie krewni, przyjaciele i sympatycy niecierpliwie wyczekiwali informacji ws. pochówku. Niestety, przypada on na czas znów zaostrzonych obostrzeń epidemiologicznych, dlatego nie wszyscy będą mogli wziąć w nim udział i pożegnać ulubieńca.

Z doniesień "Vivy!" wynika, że uroczystości pogrzebowe, na których najprawdopodobniej pojawią się tylko żona i córka aktora, odbędą się z początkiem listopada.

Tymczasem Teatr STU, w którym pracował Dariusz Gnatowski, zamieścił na swojej stronie informację o specjalnej mszy ku pamięci gwiazdora. Zostanie ona odprawiona dla wszystkich tych, którzy chcieliby uczestniczyć w jego ostatniej drodze.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, właśnie przedłużono uciążliwy zakaz. Wiemy do kiedy potrwa, dotknie wielu Polaków

2. Wiemy, którzy uczniowie jako pierwsi wrócą do szkoły. Minister edukacji potwierdza

3. Rodzina pogrążona w żałobie, przekazała tragiczne informacje. Nie żyje Gabriel Wiśniewski

Jak możemy się dowiedzieć, msza święta w intencji aktora odbędzie się w Bazylice Świętego Michała Archanioła - Sanktuarium Męczeństwa Świętego Stanisława w Krakowie na Skałce, przy ul. Skałecznej 15, 30 października 2020 roku o godz. 17.00.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zrobił sobie drzemkę w parku, nagle podszedł do niego gepard. Wszystko się nagrało
  2. Marcin Najman ruszył bronić Jasnej Góry. Obrona trwała krócej niż jego walki (WIDEO)
  3. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  4. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  5. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  6. Polska zablokowała debaty UE w sprawie sztucznej inteligencji. Kuriozalna sytuacja, wszystko przez jedno słowo
  7. Zaskakujący produkt, który może uchronić Twoje zdrowie. Zdrowszy od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętych
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Viva

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News