Dariusz Gnatowski chwilę przed śmiercią
wikipedia.org Ja Fryta
Weronika Wasiak - 21 Października 2020

Wiadomość z ostatniej chwili. Przyjaciel Gnatowskiego ujawnił, co stało się na chwilę przed jego śmiercią

Dariusz Gnatowski zmarł nagle wczoraj, a wiadomość o jego śmierci poruszyła miliony Polaków. Przyjaciel aktora ujawnił właśnie przygnębiającą prawdę o tym, co stało się krótko przed tragedią.

Dariusz Gnatowski odszedł zbyt wcześnie. Przypominamy, że w miniony wtorek, 20 października, wszystkie w media w Polsce obiegła przykra informacja o nagłej śmierci 59-letniego aktora, serialowego Boczka ze "Świata według Kiepskich", który m.in. zmagał się z cukrzycą. Na szpitalny oddział w Krakowie trafił z zapaleniem płuc i ciężką niewydolnością oddechową. Niestety, nie udało się go uratować, zmarł w wieku 59 lat. Teraz ujawniono, co wydarzyło się chwilę przed tragedią.

Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówKlamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówCzytaj dalej

Dariusz Gnatowski nie żyje. Przyjaciel ujawnił, co stało się chwilę przed śmiercią

- Nie żyje Dariusz Gnatowski. Zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Fantastyczny, dobry, ciepły człowiek. Olbrzymi smutek. R.I.P. - taka informacja dotarła wczorajszego wieczora do opinii publicznej. Przekazał ją za pośrednictwem Twittera Marek Balawajder.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Grzegorz Kajdanowicz w środowym wydaniu "Faktów" TVN poinformował, że u aktora potwierdzono zarażenie koronawirusem. Dla wszystkich był to ogromny szok i jeszcze większy cios. Gdyby nie wirus, dziś nikt nie opłakiwały tak wspaniałego człowieka.

- Sławę przyniósł mu telewizyjny serial, wiele Polaków wspierało go przez lata, gdy walczył o zdrowie. W wieku 59 lat w krakowskim szpitalu zmarł aktor, Dariusz Gnatowski. Był zakażony koronawirusem. Przed tą chorobą nie ma ucieczki, ale można minimalizować ryzyko zakażenia - mówił Kajdanowicz.

Wiadomo, że Gnatowski trafił do szpitala w bardzo złym stanie. Piotr Cyrwus ujawnił w "Faktach", że na chwilę przed śmiercią aktora dostał wiadomość od ich wspólnego znajomego z prośbą o modlitwę. Niestety, nie zdążyli do niej przystąpić. W międzyczasie dramatyczna walka lekarzy o życie gwiazdora dobiegła końca, finał okazał się najgorszym z możliwych.

- Kolega wysłał SMS po godzinie 19:00, żeby się modlić za Darka, bo jest w stanie krytycznym. Kiedy mieliśmy podjąć modlitwę, właśnie dostaliśmy SMS, że Darek nie żyje. Ścięło mnie to z nóg - mówił Cyrwus.

Aktor znany przede wszystkim z kultowego "Klanu" i wieloletni przyjaciel Gnatowskiego, postanowił zwrócić uwagę całego społeczeństwa, jak poważnym zagrożeniem może okazać się koronawirus, do którego wiele osób wciąż ma lekceważący stosunek. Gwiazdor zaapelował do wszystkich, by dbali o zdrowie swoje własne i innych.

- Tak nam się wydawało, że jesteśmy wszechmocni. Po takiej złości, rozpaczy musi przyjść refleksja. Jedyna refleksja w tych czasach to jest chronić drugiego. Jeżeli maseczka daje 50/70 procent tego, że ten koronawirus się nie rozprzestrzeni, to ile mogę zrobić dla ludzkości - dodał oddany przyjaciel Gnatowskiego.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych

2. Uczniowie podstawówek przejdą na naukę online. Premier właśnie wydał oświadczenie

3. Wszystko poszło w programie na żywo. Morawiecki powiedział, co czeka Polaków od soboty

Fani oraz koledzy i koleżanki z branży nadal nie mogą uwierzyć, że Dariusza Gnatowskiego nie ma już wśród nas. Tak ogromna strata jeszcze przez długi czas rodzić będzie ogrom emocji. Teraz wszyscy niecierpliwie czekają na informację w sprawie pogrzebu, w którym, przed trwającą epidemię, wielu zapewne nie będzie mogło wciąć udziału.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 2 tysiące złotych nowej emerytury. Wystarczy spełnić jeden warunek, chodzi o zwierzęta
  2. Najpiękniejsza polska bokserka przeszła badania głowy. Nie może uwierzyć w ich wyniki (FOTO)
  3. Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorów
  4. Wiadomość z ostatniej chwili: rzecznik rządu potwierdził. Wszyscy Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro
  5. Po śmierci Gnatowskiego, Andrzej Grabowski zrobił jedną rzecz. Pożegnanie "Ferdka" z "Boczkiem" wyciska łzy
  6. Chciałeś kupić PlayStation 5 w dniu premiery? Może czekać Cię wielkie rozczarowanie
  7. Dzięki dodaniu do gulaszu wieprzowego 1 nietypowego warzywa, smak zupełnie się zmienia. Po spróbowaniu, już nigdy nie wrócisz do innych wersji
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News