Dariusz Gnatowski zmarł w szpitalu
Screen "Świat według Kiepskich" Polsat
Monika Majko - 21 Października 2020

Wiemy, co działo się z Dariuszem Gnatowskim kilkanaście godzin przed śmiercią. Wstrząsające doniesienia

Dariusz Gnatowski trafił do Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie kilkanaście godzin przed śmiercią, media przekazały najnowsze informacje w sprawie śmierci uwielbianego aktora. Gwiazdor znany z roli Arnolda Boczka w serialu "Świat według Kiepskich" odszedł w wieku 59 lat.

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października 2020 roku w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie, aktor miał 59 lat. Tragiczne informacje o nagłej śmierci gwiazdora obiegły wczoraj krajowe media, a fani pogrążyli się w żałobie. Dziennikarze ujawnili, jak wyglądały ostatnie chwile aktora, znanego z roli Arnolda Boczka, którego grał w uwielbianym przez Polaków serialu stacji Polsat pt. "Świat według Kiepskich".

Dariusz Gnatowski zmarł w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie

Smutne wiadomości o nagłym odejściu uwielbianego aktora wstrząsnęły nie tylko jego bliskimi, ale również niemal całą Polską. Fani nie mogli uwierzyć w medialne doniesienia, jeszcze niedawno zachwycali się ogromną metamorfozą, jaką przeszedł gwiazdor. Nic nie zapowiadało takiej tragedii. Wiadomości o jego śmierci potwierdził Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala im. J. Dietla w Krakowie.

– Aktor trafił dziś do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować – przekazał Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie Polskiej Agencji Prasowej.

Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówKlamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówCzytaj dalej

Marcin Mikos przekazał w rozmowie z "Super Expresem" szczegóły, dotyczące ostatnich chwil Dariusza Gnatowskiego. Aktor trafił do szpitala z powodu ciężkiej niewydolności oddechowej i obrzęku, lekarze zrobili co mogli, by uratować mu życie. Stan aktora był jednak bardzo poważny.

- Mogę powiedzieć tylko, że trafił z bardzo ciężka niewydolnością oddechową, z potężnym obrzękiem i to był naprawdę bardzo ciężki stan i mimo naszego wysiłku nie udało się go uratować - poinformował zastępca dyrektora szpitala w rozmowie z "Super Expresem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Dariusz Gnatowski trafił do szpitala z ciężką niewydolnością płuc

Do tej pory nie podano jednak oficjalnej przyczyny zgonu aktora. Od dawna wiadomo, że gwiazdor zmagał się z cukrzycą typu 2, podstępna choroba zdążyła wyrządzić w jego organizmie ogromne szkody. Gwiazdor miał w przeszłości m.in. ogromne problemy z poruszaniem się.

- Jestem chory na cukrzycę od 10 lat. Nie wiem, kiedy tak naprawdę się zaczęło. Potem poczułem, że coś jest nie tak i zacząłem się leczyć. Nie miałem świadomości, że cukrzyca jest przewlekłą chorobą, która rozwija się przez lata i prowadzi do poważnych skutków i powikłań - wyznał Dariusz Gnatowski w 2017 roku w "Dzień dobry TVN".

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych

2. Uczniowie podstawówek przejdą na naukę online. Premier właśnie wydał oświadczenie

3. Naukowcy apelują do Polaków: zacznie się już 3 grudnia. Czarny scenariusz może spełnić się na naszych oczach

O swojej chorobie pierwszy raz Dariusz Gnatowski opowiedział publicznie w 2015 roku. Niedawno aktor chwalił się swoją nową sylwetką, po zmianie nawyków żywieniowych i stylu życia, a także podjęciu prawidłowego leczenia udało mu się zrzucić 25 kilogramów nadwagi. W walce o zdrowie kibicowała mu rodzina - żona Anna i córka Julia. Ukochana gwiazdora bardzo go wspierała.

- Uprawiam nordic walking, czyli chodzenie z kijami. Poza tym pływam w basenie i jeżdżę na rowerze stacjonarnym. Odpowiednio dozowany ruch plus dieta sprawiły, że schudłem 25 kilogramów. […] Jak się przechodzi na dietę, to wtedy człowiek dopiero zaczyna gotować na poważnie. Dzięki temu ma się pełną kontrolę, co się tak naprawdę je. Moja żona jest weganką. Gotuje dla siebie, a ja czasem z tego korzystam. Jemy wspólnie sałatki i warzywa - wyznał gwiazdor w rozmowie z magazynem "Na żywo".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 2 tysiące złotych nowej emerytury. Wystarczy spełnić jeden warunek, chodzi o zwierzęta
  2. Wyciekły wyniki badań Arkadiusza Milika. Jego stan jest niepokojący
  3. Kim jest żona Dariusza Gnatowskiego? Zdradziła, jaki był naprawdę
  4. Sąsiedzi przerwali milczenie ws. ojca małej Madzi. Niewiarygodne, co zrobił po jej śmierci
  5. Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, "Boczek" z Kiepskich
  6. Tajemniczy ładunek chińskiego myśliwca. Eksperci nie mogą uwierzyć, co mógł przenosić [wideo]
  7. Mizeria też może być arcydziełem, orzeźwienie i zachwyt gwarantowane. Wystarczył jeden dodatek, efekt zwala z nóg
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News