Dariusz Gnatowski, pogrzeb
TRICOLORS/East News
Weronika Wasiak - 3 Listopada 2020

Córka i żona pożegnały Dariusza Gnatowskiego. Na pogrzebie aktora doszło do niebywałej sytuacji, ciężko powstrzymać łzy

Dariusz Gnatowski odbył dziś swoją ostatnią drogę w towarzystwie krewnych i przyjaciół. Podczas pogrzebu doszło do dość niespodziewanej sytuacji. Łzy same cisną się do oczu.

Dariusz Gnatowski na zawsze zostanie zapamiętany jako niezwykły człowiek i utalentowany aktor. Przez zgromadził wokół siebie prawdziwą armię fanów, którzy kibicowali mu szczególnie, gdy dotarły do nich informacje o nienajlepszym stanie zdrowia gwiazdora. Wieść o jego śmierci zupełnie przybiła bliskich i sympatyków. 3 listopada oficjalnie go pożegnano.

Pod osłoną nocy zapadła decyzja, nowy nakaz został wprowadzony. Obowiązuje od dziśPod osłoną nocy zapadła decyzja, nowy nakaz został wprowadzony. Obowiązuje od dziśCzytaj dalej

Dariusz Gnatowski w swojej ostatniej drodze. Niespodziewane zdarzenie podczas pogrzebu

20 października polską prasę spowiła dramatyczna wiadomość - poinformowano o nagłej śmierci Dariusza Gnatowskiego. Serialowy Boczek w ciężkim stanie trafił do krakowskiego szpitala, gdzie zmarł po kilkugodzinnej reanimacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Kilka dni po tragedii przekazano, że aktor był zarażony koronawirusem, ale jak wiadomo, od lat zmagał się m.in. z cukrzycą.

Wszystkie tabloidy momentalnie przepełniły się wspomnieniami o Gnatowskim, a rozżaleni fani zasypali jego bliskich kondolencjami i słowami wsparcia. Chociaż od tego smutnego momentu minęły już dwa tygodnie, wielu wciąż nie może uwierzyć, że tak wspaniałego człowieka nie ma już wśród nas.

Jastrząb Post przypomina, że 30 października w Bazylice Świętego Michała Archanioła — Sanktuarium Męczeństwa Świętego Stanisława w Krakowie odbyła się msza żałobna upamiętniająca Gnatowskiego. Dziś z kolei miała miejsce jego ostatnia droga.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o godzinie 12:00 - uczestniczyła w nich najbliższa rodzina i przyjaciele.

Gdy żałobnicy ruszyli w stronę cmentarza, wielu aż zaniemówiło. Ukochana żona aktora zdecydowała bowiem, że to ona będzie nieść urnę z prochami. Tuż obok niej szła córka. Obie nie potrafiły ukryć smutku.

Dzisiaj grzeje:

1. Będą dzwonić od 9:00 do 20:30. Telefon trzeba odebrać, wiemy o co chodzi, bardzo ważne

2. Całkowicie zamkną galerie handlowe? Cała Polska właśnie wstrzymała oddech, niepokojące informacje obiegły kraj

3. Stan wyjątkowy w Polsce zostanie wprowadzony? Szef MON zabrał głos w sprawie

Gnatowskiego pochowano na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie. Portal przypomina również, że tuż przed pogrzebem jego żona zwróciła się do wszystkich z prośbą o niekupowanie kwiatów, a w zamian za to przekazanie pieniędzy na walkę z koronawirusem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piesek mieszkający w schronisku co noc ścielił swoje posłanie. Wolontariuszom zabiło mocniej serce, gdy zrozumieli, dlaczego tak robił
  2. Córka Adama Małysza wyjawiła swoje wielkie hobby. To wcale nie skoki, niektórych przerazi (FOTO)
  3. Tadeusz Rydzyk zaczął sprzedawać mąkę. Nie do wiary, ile życzy sobie za kilogram
  4. TVN pilnie ostrzega, zacznie się już we wtorek. Lepiej nie wychodzić z domów
  5. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu
  6. Mężczyzna odkrył wielki sekret PlayStation 1 po 26 latach. Nieznana wcześniej funkcja, aż ciężko uwierzyć
  7. W łatwy sposób możesz pomóc w leczeniu COVID-19, a jeszcze sporo na tym zyskać. Wyjaśniamy szczegóły akcji

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News