Okropne! OSZPECILI aktorkę hitów TVP

Okropne! OSZPECILI aktorkę hitów TVP

Daria Widawska do tej pory znana była przede wszystkim ze swoich wielu ról w popularnych serialach takich jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Samo życie". Teraz jednak pojawi się w najnowszym filmie Patryka Vegi.

Patryk Vega swoimi filmami podbija kina, każdy kolejny osiąga jeszcze lepsze wyniki, jeśli chodzi o liczbę sprzedanych biletów do kina. Teraz reżyser znany z kontrowersyjnych produkcji przygotowuje film dla platformy Showmax. Często się słyszy o aktorach, którzy są gotowi zrobić naprawdę wiele dla swojej roli. Podobnie jest i w tym przypadku, ponieważ Daria Widawska zrobiła coś, na co mało, która aktorka by się zdecydowała.

Daria Widawska oszpeciła się dla roli

Aktorka przeszła ogromną metamorfozę dla roli w filmie Vegi. Teraz mało kto by ją poznał. Podobną przemianę przeszła również Małgorzata Kożuchowska, która wygoliła sobie bok głowy i pomalowała włosy na ciemny kolor. Jednak Widawska poszła o krok dalej. Według wielu internautów aktorka wygląda strasznie, wprost mówią, że Widawska się oszpeciła. Na zdjęciach widać aktorkę w roli zniszczonej przez życie kobiety i bez wątpienia jej kreacja oddaje charakter postaci. Bez wątpienia, jeżeli reżyser w swojej obsadzie ma innych równie zaangażowanych aktorów, to ta produkcja będzie murowanym hitem. Daria Widawska bardzo poświęciła się i bezbłędnie przygotowała do swojej roli. Jej kreację będziemy mogli podziwiać jeszcze w tym roku, ponieważ film ukazać ma się w grudniu. fot. instagram/@daria_widawska Poniżej Daria Widawska przed metamorfozą: daria widawska Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Były reprezentant Polski ZMIAŻDŻYŁ Lewandowskiego! O jego słowach mówią dziś wszyscy
  2. Piękna gwiazda TVN przerwała milczenie. Najbliżsi zniszczyli jej życie
  3. Zamachowska dostała furii! Zaatakowała dziennikarkę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News