Daria Widawska do tej pory znana była przede wszystkim ze swoich wielu ról w popularnych serialach takich jak „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Samo życie”. Teraz jednak pojawi się w najnowszym filmie Patryka Vegi.

Patryk Vega swoimi filmami podbija kina, każdy kolejny osiąga jeszcze lepsze wyniki, jeśli chodzi o liczbę sprzedanych biletów do kina. Teraz reżyser znany z kontrowersyjnych produkcji przygotowuje film dla platformy Showmax.

Często się słyszy o aktorach, którzy są gotowi zrobić naprawdę wiele dla swojej roli. Podobnie jest i w tym przypadku, ponieważ Daria Widawska zrobiła coś, na co mało, która aktorka by się zdecydowała.

Daria Widawska oszpeciła się dla roli

Aktorka przeszła ogromną metamorfozę dla roli w filmie Vegi. Teraz mało kto by ją poznał. Podobną przemianę przeszła również Małgorzata Kożuchowska, która wygoliła sobie bok głowy i pomalowała włosy na ciemny kolor. Jednak Widawska poszła o krok dalej.

Według wielu internautów aktorka wygląda strasznie, wprost mówią, że Widawska się oszpeciła. Na zdjęciach widać aktorkę w roli zniszczonej przez życie kobiety i bez wątpienia jej kreacja oddaje charakter postaci. Bez wątpienia, jeżeli reżyser w swojej obsadzie ma innych równie zaangażowanych aktorów, to ta produkcja będzie murowanym hitem.

Daria Widawska bardzo poświęciła się i bezbłędnie przygotowała do swojej roli. Jej kreację będziemy mogli podziwiać jeszcze w tym roku, ponieważ film ukazać ma się w grudniu.

fot. instagram/@daria_widawska

Poniżej Daria Widawska przed metamorfozą:

daria widawska

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były reprezentant Polski ZMIAŻDŻYŁ Lewandowskiego! O jego słowach mówią dziś wszyscy
  2. Piękna gwiazda TVN przerwała milczenie. Najbliżsi zniszczyli jej życie
  3. Zamachowska dostała furii! Zaatakowała dziennikarkę

Najbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]


Gwiazdy, które rozebrały się i... natychmiast tego pożałowały! [ZDJĘCIA]