Niesamowicie przygnębiający wygląd. Nawet w Święto Zmarłych grób Darii Trafankowskiej wygląda tak, że chce się płakać

Niesamowicie przygnębiający wygląd. Nawet w Święto Zmarłych grób Darii Trafankowskiej wygląda tak, że chce się płakać Źródło: .

Daria Trafankowska zmarła z powodu nowotworu trzustki w 2004 roku. Wydawałoby się, że aktorka na zawsze pozostanie w sercach swoich fanów. Niestety, wygląd jej obecnego grobu może poważnie niepokoić.

Daria Trafankowska znana jest przede wszystkim z roli w serialu TVP Na Dobre i Na Złe, gdzie grała przez 5 lat (1999-2004) oddziałową Danutę Dębska-Tretter. Dalsze odtwarzanie roli pielęgniarki przerwała choroba nowotworowa.

Daria Trafankowska została zapamiętana przez fanów z ważnej roli

Aktorka znana była jednak nie tylko z roli serialowej. Grała również w wielu produkcjach filmowych, takich jak Spirala (1978) gdzie również wcielała się w pielęgniarkę, a także w produkcji z 1990 roku Ucieczka z kina „Wolność”. Jednak najbardziej została zapamiętana właśnie z roli w serialu Na Dobre i na Złe, gdzie występowała na planie z takimi gwiazdami jak choćby Edyta Jungowska.

- Mam jedną cechę siostry Danuty: jestem energiczna i staram się robić to, do czego się zobowiązałam. Ale generalnie jestem osobą miękką, daję sobą kierować, często idę na kompromis. W ogóle nie znoszę konfliktów i zawsze staram się mediować. A siostra Danuta jak trzeba to się i poawanturuje... Mogłabym nauczyć się od niej tej konsekwencji w działaniu. Umiejętności panowania nad sytuacją. Tego, by nie poddawać się manipulacjom - opowiadała aktorka o swojej życiowej roli.

Aktorka hitowego serialu TVP przegrała walkę z nowotworem trzustki 9 kwietnia, 2004 roku. Mimo iż przez cały okres trwania choroby nie załamywała się, a na duchu podnosiły ją życzenia od fanów - nie udało się.

Daria Trafanowska została pochowana na Powązkach. Smutny widok jej grobu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka została pochowana w niezwykle ważnym miejscu, na warszawskich Powązkach. Na tym cmentarzu spoczywa wielu ważnych Polaków, aktorów, artystów i bohaterów narodowych. Ceremonia pogrzebowa odbyła się 15 kwietnia 2004 roku. Niestety, jej grób nie wygląda teraz najlepiej.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Na mogile Darii Trafanowskiej znajduje się pomnik, który liczy już wiele lat. Widocznie brakuje mu prac renowacyjnych, a kamień nabrał już zielonego koloru. Choć sam grób jest uprzątnięty i znajduje się na nim kilka świeżych zniczy, to nie da się ukryć, że stary kamień wygląda naprawdę smutno. 

fot. newspix

Najlepsze newsy dnia:

  1. WIELKIE zmiany w zakazie handlu. Wielu Polaków będzie miało spore problemy
  2. Kaczyńska z rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu. Towarzyszył jej też Andrzej Duda
  3. Wdowa po Pawle Adamowiczu zdobyła się na bolesne wyznanie: "Dopiero teraz zaczynam bać"
  4. 5 mężczyzn brutalnie zgwałciło bezbronne dziecko. Wyrok sądu jest śmieszny, a uzasadnienie sprawia, że ręce opadają
  5. Kobieta dyskretnie wręczyła recepcjonistce karteczkę. Przeczytała 12 dramatycznych słów i przeszły ją ciarki

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News