Nikt o tym nie wiedział. Przed śmiercią Daria Trafankowska przeżywała piekło
Marcin Owczarek - 2 Grudnia 2018

Nikt o tym nie wiedział. Przed śmiercią Daria Trafankowska przeżywała piekło

Daria Trafankowska była wielką i kochaną aktorką. Mało kto jednak wiedział, jaki dramat przeżywała. Gwiazda "Na dobre i na złe" przeszła przez prawdziwe piekło. Śmierć przekreśliła wszystkie jej plany, ale i zakończyła problemy.

Daria Trafankowska była naprawdę wielką gwiazdą. Kochały ją tysiące fanów i brakuje nam jej bardzo. Przed śmiercią miała, niestety, bardzo dużo kłopotów. Przeżywała prawdziwe piekło na ziemi, a większość nawet o tym nie wiedziała. Kim w ogóle była Daria Trafankowska? Swojego czasu była jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Była także dziennikarką i wszyscy w branży cenili ją. W 1979 ukończyła studia na Wydziale Aktorskim w łódzkiej Szkole Filmowej. Pierwsze debiuty miała w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie. Później przeniosła się do Warszawy i tam została do końca życia. Mogliśmy ją oglądać w wielu polskich produkcjach między innymi w filmach "Tato" czy "Polska Śmierć", ale to głównie z seriali jest znana. Występowała w takich produkcjach jak "Polskie Drogi" oraz "Na dobre i na złe" i to w tym ostatnim grała po raz ostatni. Gwiazda niestety, ale przeżywała prawdziwe piekło przed śmiercią. Zawsze była zaangażowana w pomaganie innym i nie wstydziła się tego. Wszyscy mówili, że jest dobrą i kochaną osobą, a przyjaciele przezywali ją "Matka Boska Trafankowska". Krystyna Janda kiedyś powiedziała jej, że powinna otworzyć firmę, w której to by wysłuchiwała problemów innych i pomagała ludziom. Szkoda, że nie potrafiła pomóc sama sobie.

Daria Trafankowska i jej problemy finansowe

Przez wiele lat miała spore problemy finansowe. Często brakowało jej pieniędzy na najpotrzebniejsze rzeczy. Wszystko przez chorą matkę, która miała niewydolność krążeniową. Leczenie pochłaniało masę środków materialnych. Trafankowska była także samotną matką i musiała ze wszystkimi problemami poradzić sobie zupełnie sama.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KoraKora cierpiała na podstępną chorobę. Łatwo zlekceważyć jej objawyCzytaj dalej
Poprawę przyniosła jej najbardziej znana rola w serialu "Na dobre i na złe". Grała tam siostrę Danutę, a o swojej roli mówiła tak: - Jestem osobą miękką, daję sobą kierować, często idę na kompromis. Nie znoszę konfliktów i zawsze staram się mediować. A siostra Danuta, jak trzeba, to się i poawanturuje... - mówiła aktorka. Gdy zaczynało się już robić naprawdę dobrze i jej życie miało wyjść na prostą, wtedy spadła na nią tragiczna wiadomość. Lekarze zdiagnozowali u niej raka trzustki. Fani zrobili zrzutkę na jej leczenie i dzięki temu mogła polecieć do Szwajcarii, by rozpocząć terapię. Niestety, po 8 miesiącach zmarła. Kobieta naprawdę nigdy nie miała lekko, a gdy już zaczęło się układać, śmierć ją zabrała ze sobą. Wielu fanów wciąż tęskni za tą wspaniałą aktorką.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Załamana Kurdej-Szatan przeżywa straszne chwile! Basi puściły nerwy: „Ku**s, świństwo!”
  2. Sławomir i jego żona zdecydowali się na to na wizji! Fanom odebrało mowę
  3. Beata Szydło na wylocie z rządu!
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News