Daria Trafankowska była jedną z największych polskich aktorek. Niestety, historia jej życia nie przypomina w żadnym stopniu opowieści o cudownym i sielankowym żywocie gwiazd.

Aktorka dla przyjaciół była uosobieniem dobroci i współczucia. Trafankowska nie potrafiła przejść obojętnie obok czyjejś krzywdy, zawsze pomagała, jeżeli ktoś tej pomocy potrzebował. Była nawet nazywana przez swoich znajomych Matką Boską Trafankowską.

Niestety, pomimo ogromu pracy i wyrzeczeń, w pewnym momencie aktorka żyła w skrajnej nędzy. Gdy wszystko zaczynało wracać na odpowiednie tory to los zgotował jej prawdziwe piekło.

Daria Trafankowska odeszła w biedzie

Życie aktorki od samego początku nie należało do łatwych. Jednak prawdziwą szkołę przetrwania przeszła, gdy rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem. Ich relacje nie ucierpiały na rozstaniu, ale sama musiała wychowywać synka i dodatkowo finansować leczenie swojej matki. To spowodowało, że aktorka całe dnie spędzała w pracy, a potem i tak czasami nie miała na chleb. Dochodziło do tego, że czasami modliła się, aby znaleźć na ulicy 10 złotych.

Dopiero po otrzymaniu roli w serialu Na dobre i na złe jej sytuacja finansowa się poprawiła. Niestety, nie na długo, ponieważ dowiedziała się, że choruje na raka trzustki. Sytuacja była tak zła, że niezbędna okazała się zbiórka, na którą spływały pieniądze z całej Polski. Niestety, aktorka ostatecznie przegrała walkę z chorobą po długich 8 miesiącach walki.

Był to potworny cios zarówno dla rodziny, jak i dla fanów, którzy widzieli w niej ikonę polskiej telewizji.

Kim był mąż Darii Trafankowskiej?

Aktorka wyszła za mąż jeszcze podczas studiów za reżysera Waldemara Dzikiego, któremu urodziła syna Wita. Dodatkowo była zaręczona ze swoim przyjacielem z czasów studiów Janem, niestety, przez chorobę nie udało im się pobrać.

screen pomponik.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wierni dostali szału! Podano seksualne rady dla katolików
  2. Ciężarna gwiazda Polsatu przekazała bardzo smutną wiadomość. Fani w rozpaczy
  3. Rusin zwyzywała swoje koleżanki! Będzie afera w TVN

15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]


Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.