Polki kochały ją za rolę w kultowych serialach. Zmarła w biedzie

Polki kochały ją za rolę w kultowych serialach. Zmarła w biedzie

Była ulubienicą milionów, a za role w kultowych serialach kochały ją wszystkie Polki. Niestety, jej historia skończyła się bardzo szybko i do tego bardzo smutno. Aktorka zmarła młodo i w biedzie. Jej życie prywatne również nie było usłane różami.

Była wielką aktorką, u której w młodym wieku wykryto raka trzustki, który sprawił, że odeszła zdecydowanie przedwcześnie. Wciąż pozostaje jednak w ciepłych wspomnieniach swoich przyjaciół, którzy zapamiętali ją jako dobrą duszę. Okazuje się, że aktorka odeszła w bardzo trudnym momencie życia, nie powodziło jej się finansowo. Chociaż była jasną gwiazdą uwielbianego przez Polaków serialu „Na dobre i na złe”, w którym grała siostrę Danusię, to w jej życiu nie zawsze było kolorowo. Bywały chwile, kiedy Daria Trafankowska nie miała nawet na chleb. Rola w „Na dobre i na złe” spadła jej jak z nieba, ale niestety, również tam nie grała zbyt długo, ponieważ śmierć przerwała chwilę odrobinę lepszej passy.

Chwilami Daria Trafankowska nie miała na chleb

Nim sama podupadła na zdrowiu, życie ciężko ją doświadczyło. Serialowa Danusia Dębska najpierw straciła ojca, który zmarł nagle na wylew. Jak mówiła sama aktorka, jej świat skończył się w tamtym momencie. Później matka aktorki, Krystyna zachorowała na poważną niewydolność krążenia. Chciano jej nawet amputować nogi, ale się nie zgodziła. Na skutek podania złego antybiotyku 09całkowicie straciła słuch. Choroba zbliżyła aktorkę i jej rodzicielkę, niestety, bardzo obciążyła rodzinę finansowo. – Bywało, że nie miałam na chleb i idąc ulicą, modliłam się o to, by znaleźć choć 10 złotych – opowiadała Daria Trafankowska. Gwiazda „Na dobre i na złe” pracowała wtedy na wiele etatów – w teatrze, radiu, i telewizji, ale mimo tego nie mogła związać końca z końcem. Ponadto, aktorka zmagała się z trudami samotnego macierzyństwa, po tym jak rozwiodła się z reżyserem, Waldemarem Dzikim. Odeszła po 8 miesiącach walki z chorobą, 9 kwietnia 2004 roku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wszyscy są załamani. Nie żyje słynny gwiazdor
  2. Legenda TVP na skraju ubóstwa. Polacy nie zawiedli
  3. Jej piosenki śpiewała kiedyś cała Polska. Dziś interweniował Duda
  4. Jeden z najpopularniejszych seriali znika z anteny. Główna aktorka zniszczyła wszystko
  5. Agnieszka Kotulanka miała zaskakujące plany. Ujawnili je bliscy aktorki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News