Gwiazdor "Rancza" ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie

Gwiazdor "Rancza" ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie Źródło: youtube.com/minterr

Daria Trafankowska do dzisiaj jest jedną z najbardziej nieodżałowanych, zmarłych artystek. Jak się okazuje, jej życie skrywało też kilka tajemnic. Jeden z sekretów zmarłej gwiazdy wyjawił słynny gwiazdor "Rancza", który opisał nieznaną relację ze zmarłą gwiazdą "Na dobre i na złe".

Daria Trafankowska swoim odejściem wywołała ogromny smutek polskiego środowiska artystycznego. Gwiazda "Na dobre i na złe" po dziś jest opłakiwana przez fanów i aktorów, którzy mogli liczyć na jej dobre słowo. Jak się okazuje, jedną z najbardziej żałujących gwiazdę osób jest Artur Barciś, którego ze zmarłą łączyła szczególna relacja. Słowa aktora znanego z "Rancza" rzucają nowe światło na biografię artystki.

Daria Trafankowska wspominana przez Barcisia. Nieznane szczegóły ich znajomości

Jak się okazuje, aktorka była wielką miłością Barcisia, gdy znalazł się na łódzkiej Akademii Filmowej. Artystów połączyła przyjaźń, ale on sam przyznał, że się w niej podkochiwał.

- Ciągle byliśmy razem. Ja się w Duśce trochę podkochiwałem. Tylko że ona zawsze miała swoich chłopaków. [...] Bardzo chcieliśmy grać razem i w końcu się doczekaliśmy. Graliśmy w dyplomie parę zakochanych. [...] To było słynne "Kiss me, Kate" - wspomina gwiazdor "Rancza" w swojej biografii.

Sam Barciś był w niej zakochany, ale ona traktowała go jak przyjaciela. Ich drogi rozeszły się wkrótce po tym, jak poznali swoich partnerów życiowych. Przyjaźń jednak przetrwała. Wielu fanów obu celebrytów nie miało o tym pojęcia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barciś nie może pogodzić się ze śmiercią przyjaciółki

Sam aktor nie kryje, że jego przyjaciółka z łódzkiej szkoły filmowej była jedną z najważniejszych osób w jego życiu. Sam po dziś ma problem z tym, żeby pogodzić się z jej stratą i w chwilach wielkiego smutku idzie na Cmentarz Powązkowski, gdzie pochowana została legendarna artystka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

- To jedna z najwspanialszych przyjaźni mojego życia, była cudowną osobą. [...] Jak mi jest źle, to idę sobie do Duśki na Powązki - mówi Artur Barciś.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski produkt SKRAJNIE NIEBEZPIECZNY dla zdrowia. Znalazł się na czarnej liście artykułów spożywczych
  2. Ojciec uwielbianej polskiej piosenkarki zostawił ją, gdy była dzieckiem. Nigdy nie przyszedł na jej koncert
  3. Dodatkowe 13 emerytury będą niższe niż obiecywano. Rząd wycofuje się z obietnicy?
  4. Kierowcy mogą być wściekli. Policja wydała na radary miliony, a na teście nawet budynek poruszał się zbyt szybko
  5. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł