Wielki smutek. Tak wygląda teraz grób Darii Trafankowskiej
.
Anna Maria Guziewska - 23 Grudnia 2018

Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej

Daria Trafankowska była kochana przez miliony Polaków. Widzowie serialu "Na dobre i na złe" długo nie mogli pogodzić się z jej śmiercią. Odeszła nagle, zostawiając po sobie pustkę. Okazuje się jednak, że sympatycy jej talentu zapomnieli już o uroczej oddziałowej Danusi. Wszystko za sprawą grobu aktorki, który... jest w potwornie złej kondycji.

Daria Trafankowska zagrała w kilkunastu produkcjach serialowych i filmowych. Widzom TVP dała się jednak poznać jako charyzmatyczna oddziałowa. Do serialu trafiła już w 1999 roku. Jej dobrą passę zawodową przerwała jednak choroba. Zmarła w 2004 roku. Fani przyznają, że była jedną z najważniejszych postaci szpitala w Leśnej Górze. Po jej odejściu wielu z fanów nie mogło się pogodzić z utratą. Pomimo ogromnej sympatii grób kobiety jest potwornie zaniedbany.

Czemu fani nie odwiedzają grobu aktorki TVP? Daria Trafankowska była najbardziej lubianą gwiazdą z serialu "Na dobre i na złe"

Big Brother tajemnicza śmierć uczestniczkiGwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierciCzytaj dalej


Danusia Dębska była dla wielu kobiet wzorem do naśladowania. Konkretna, ale niezwykle czuła i pomocna oddziałowa natychmiast zyskała rzeszę sympatyków. Gdy dowiedzieli się o jej chorobie, nie mogli uwierzyć, że wkrótce poczuje się lepiej. Niestety, rak trzustki był okrutny dla Trafankowskiej. Próbowała leczyć się także zagranicą. Niestety choroba postępowała w szybkim tempie, co sprawiło, że nie mogła już wrócić do zdrowia. Pożegnaliśmy ją 9 kwietnia 2004 roku. Ostatni raz pojawiła się na planie "Na dobre i na złe" w marcu 2004 roku. Do końca chciała być aktywna. Została pochowana na warszawskich Powązkach. Dzisiaj jej grób jednak jest zaniedbany. Okazuje się, że niedawni entuzjaści zapomnieli o ukochanej aktorce.

Daria Trafankowska była uwielbiana przez widzów

Urodziła się w 1954 roku w Poznaniu. Ukończyła kultową Łódzką Filmówkę na wydziale aktorskim. Później postanowiła stanąć na deskach teatralnych. Pracowała w radio i była lektorką. Po chwili przyszły role filmowe i serialowe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

marta kaczyńskaTak mieszka Marta Kaczyńska. Widok obrzydliwych luksusów powala na kolana [FOTO]Czytaj dalej

Zagrała w "Polskich drogach", "Ucieczce z kina wolność" czy w "Tato". Rola w "Na dobre i na złe" przyniosła jej jednak niewyobrażalną popularność. Wiele osób nie mogło się pogodzić z jej stratą. Rak trzustki postępował, ale aktorka zdawała się walczyć do końca.

Daria Trafankowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Oto, jak Benedykt XVI naprawdę został papieżem. Znamy też realne powody jego dymisji
  5. Skandal w Watykanie, szukają zwłok dziecka. Będą odkopywać groby, w tle Jan Paweł II
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Ranczo Featured PicAktorka serialu "Ranczo" wszystko ukrywała. Jej życie legło w gruzach, właśnie ujawniono dramatyczne faktyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News