Nagła tragedia wstrząsnęła mieszkańcami. Nie żyje Daria, miała tylko 30 lat

Nagła tragedia wstrząsnęła mieszkańcami. Nie żyje Daria, miała tylko 30 lat Źródło: .

Daria miała zaledwie 30 lat, gdy straciła życie w tragicznych okolicznościach. Dramat z udziałem dziewczyny wstrząsnął mieszkańcami. Nikt się nie spodziewał, że tego dnia dojdzie do nieszczęśliwego wypadku.

Daria miała zaledwie 30 lat, gdy straciła życie na skutek nagłego, tragicznego zdarzenia. Mieszkańcy są wstrząśnięci tym, co przydarzyło się kobiecie. Nic nie zapowiadało tego, że ten dzień zakończy się dla niej w taki dramatyczny sposób.

Daria straciła życie w nieszczęśliwym wypadku

Daria B. pracowała jako barmanka w jednym z poznańskich barów. Na skutek nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło tydzień temu, kobieta doznała bardzo poważnych obrażeń. 

Wydawało się, że stan 30-latki zaczął się poprawiać w szpitalu. Okazało się jednak, że jej organizm nie poradził sobie z rozległymi uszkodzeniami ciała. Pacjentka zmarła mimo dramatycznej wielogodzinnej walki lekarzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okoliczności wybuchu 

W sobotę w lokalnym barze, w którym na co dzień pracowała Daria, rozległ się potężny huk. Nagle wybuchł bowiem pojemnik z zawierającym alkohol paliwem do biokominka. Na skutek tego wydarzenia 4 osoby odniosły poważne obrażenia. Najbliżej znajdowała się jednak barmanka. Według zeznań świadków tego tragicznego wydarzenia, kobieta zaczęła się palić jak żywa pochodnia. Płomienie ugasiła dopiero inna pracownica baru. 

Daria B. z poparzeniami obejmującymi 80% powierzchni ciała trafiła do szpitala im. Strusia w Poznaniu. Początkowo wydawało się, że mimo bardzo ciężkiego stanu, uda się uratować życie barmanki dzięki przeszczepowi skóry z pleców. Niestety w nocy z czwartku na piątek doszło do poważnego załamania, a kobieta zmarła. 

Rodzina i bliscy Darii zapamiętają ją jako pogodną i roześmianą osobę. Współpracownicy nadal są w szoku w związku z tym, co wydarzyło się w lokalu. 30-latka świetnie sprawdzała się w pracy za barem i wszyscy wspominają ją bardzo dobrze. 

Policja bada właśnie kulisy tego tragicznego zdarzenia i  próbuje ustalić dokładną przyczynę wybuchu w barze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kultowy aktor. Zmarł nagle, miał tylko 50 lat
2. Wiadomości o nagłej śmierci obiegają właśnie media. Nie żyje jeden z największych gwiazdorów programów kulinarnych

- Pragniemy zapewnić, że z pełnym zaangażowaniem współpracujemy z odpowiednimi instytucjami. Nadal będziemy prowadzić też wszelkie czynności, aby wesprzeć bliskich zmarłej w tych trudnych chwilach  - oświadczył właściciel miejsca, w którym zatrudniona była Daria. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Sławny milioner nie żyje. NIE UWIERZYSZ ile pozostawił po sobie pieniędzy
  3. Gwiazda TVP urodziła! Zdradziła płeć, zewsząd spływają gratulacje
  4. Popularne produkty, których nie wolno dawać swojemu kotu. Może nawet umrzeć
  5. Smutne informacje dla Katarzyny Dowbor. Niestety chodzi o jej program "Nasz nowy dom"
  6. Pies zniknął bez śladu. Miesiąc później kolejny zwierzak tych samych właścicieli zaczął się dziwnie zachowywać i dotarli do strasznej prawdy  

Źródło: Fakt 24

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News