Alicja zaplanowała randkę z Darkiem. Poznał szczegóły spotkania i od razu zniknął z jej życia

Alicja zaplanowała randkę z Darkiem. Poznał szczegóły spotkania i od razu zniknął z jej życia Źródło: fot. pexels.com/Vibhor Saxena

Darek i Alicja poznali się na portalu randkowym i początkowo ich relacja rzeczywiście układała się jak w bajce. Kiedy jednak mężczyzna poznał szczegóły ich kolejnej randki, od razu zniknął z jej życia.

Darek wpadł w oko Alicji już podczas ich pierwszego spotkania, które znacząco odbiegało od innych randek, które kobieta odbyła w ostatnim czasie. Darek zaimponował jej przede wszystkim tym, że nie uciekł na wieść o dzieciach Alicji, które pochodziły z jej poprzedniego małżeństwa. Jednak ukochany nie zapytał nawet o to, ile mają lat, ani jakiej są płci, a to mogło wzbudzać pewne podejrzenia.

Mimo to Alicja była zachwycona swoim nowym partnerem, który był fajnym, zrównoważonym, kulturalnym facetem. Dodatkowo w przeciwieństwie do wielu innych, wcale nie uciął z nią kontaktu po pierwszej wspólnej randce. Wręcz przeciwnie, po dwóch dniach sam zadzwonił, aby zaprosić Alicję na kolejne spotkanie.

Darek okazał się nie być takim ideałem, jak myślała Alicja

Podczas kolejnego spotkania udali się razem do kina i na kolację, ale bez dzieci. Alicja nie widziała w tym nic dziwnego, bo przecież poznali się niedawno i muszą się jeszcze dobrze poznać, a poza tym była w Darku zakochana po uszy.

Zaledwie po dwóch tygodniach znajomości, kochankowie wylądowali w łóżku i Alicja była zachwycona. Było to po koncercie szantowym, na który zaprosiła Darka, mimo że ten nie lubi tego rodzaju muzyki. Na kolejnych randkach zakochani brali udział w spływach kajakowych, a także odwiedzali swoich znajomych w różnych częściach Polski. Wydawałoby się, że jest jak w bajce, ale Darek nie pokazał jeszcze do końca, jaki jest naprawdę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Problem pojawił się w momencie, kiedy Alicja zaprosiła swojego ukochanego na wyjazd, na który zabiera również dzieci. Darek natychmiast odmówił i nic nie dały prośby i błagania. Mężczyzna stwierdził, że nie chce angażować się w życie dzieci swojej ukochanej.

 - W następny weekend pojechaliśmy na spływ kajakowy organizowany na Biebrzy przez jego przyjaciół, na kolejny planowaliśmy wypad do moich znajomych, którzy mają dom na Suwalszczyźnie. Jednak, gdy Darek dowiedział się, że zabieram dzieci, odmówił. Prosiłam, błagałam, był nieprzejednany. Powiedział, że nie chce wkraczać w życie moich dzieci. I tyle - wspomina Alicja.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci

Niestety wtedy właśnie okazało się, że Darek chce spędzać czas z Alicją, jedynie wtedy, gdy są wolni od jakichkolwiek obowiązków i mogą skupić się jedynie na przyjemnościach. Jednak kiedy pojawiała się jakakolwiek prośba o pomoc, czy rozpoczęcie normalnego życia, natychmiast się wycofywał. Wtedy też Alicja rozumiała, że Darkowi nie zależy na trwałym, długoletnim i normalnym związku i tworzeniu rodziny. On chciał jedynie się bawić i przyjemnie spędzać czas, a z taką osobą nie stworzy się normalnej rodziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu