Jego partnerka nie chciała z nim zamieszkać. Oniemiejecie, do czego posunął się Darek by ją do tego nakłonić

Jego partnerka nie chciała z nim zamieszkać. Oniemiejecie, do czego posunął się Darek by ją do tego nakłonić Źródło: Komenda Stołeczna Policji

Darek wpadł na pomysł jak zamieszkać ze swoją partnerką, która nie chciała się do niego wprowadzić. Nakłonił ją do tego za pomocą strachu. To, w jaki sposób zrealizował swój cel, dosłownie nie mieści się w głowie.

Darek chciał zamieszkać ze swoją świeżo poznaną dziewczyną. Poznali się podczas zakupów, a zaledwie kilka dni później odbyła się ich pierwsza randka. Darek zakochał się w kobiecie bez pamięci. Chciał nawet, aby ta z nim zamieszkała. Kobieta, słuchając głosu rozsądku, postanowiła jednak nie skorzystać z propozycji. Darek wymyślił więc iście diaboliczny plan.

Darek nakłonił ją, aby z nim zamieszkała. Teraz grozi mu więzienie

O 42-latku mówi niemal całe woj. mazowieckie. Wszystko z powodu zatrzymania mężczyzny, który wkrótce za swój czyn może usłyszeć poważne zarzuty. Jak podaje "Super Express" 42-latek pragnął, aby nowo poznana partnerka z nim zamieszkała. Zakochał się w niej i nie widział żadnego problemu w tym, że znali się zaledwie dwa tygodnie. Kobieta odmówiła mu jednak i nie zgodziła się na wspólne mieszkanie. Darek był z tego powodu zrozpaczony. Postanowił jednak się nie poddać. Wkrótce obmyślił plan, który następnie krok po kroku wcielił w życie.

42-latek postanowił porządnie nastraszyć swoją byłą. Zaczął wydzwaniać do niej z innego numeru telefonu. Wysyłał jej też niepokojące SMS-y. Treść SMS-ów, a także połączeń telefonicznych była druzgocąca. Mężczyzna straszył swoją partnerkę, że zrobi jej poważną krzywdę. Wmówił kobiecie, że grozi jej niebezpieczeństwo.

Przestraszona kobieta wkrótce zadzwoniła do Darka i opowiedziała mu o całej sytuacji. Potrzebowała pomocy i kogoś, kto zapewni jej bezpieczeństwo. Darek zasugerował, że najlepszym wyjściem w tej sytuacji jest... zamieszkać razem. Wtedy będzie miał na nią cały czas i oko i w razie kłopotów - obroni ją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przestraszona kobieta zgodziła się zamieszkać z Darkiem

Kobieta zamieszkała więc wkrótce z Darkiem. To jednak była najgorsza podjęta przez nią decyzja. Mężczyzna awanturował się, a także często wracał do domu pijany. Słowem: uprzykrzał jej życie. Co ciekawe, gdy kobieta zamieszkała z 42-latkiem, wiadomości od zagrażającego jej bezpieczeństwu nieznajomego nagle ustały. Kobiecie zapaliła się więc w głowie lampka. Zaczęła podejrzewać najgorsze.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice
2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Postanowiła zadzwonić na nieznany, wcześniej wydzwaniający do niej numer, aby zobaczyć, co się stanie. Ku jej zdziwieniu i jednocześnie przerażeniu okazało się, że telefon dzwoni... w jej własnym mieszkaniu. Kobieta postanowiła wezwać policję. Ta wkrótce zatrzymała 42-latka, który przez jakiś czas posiedzi za swój genialny pomysł w areszcie.

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
  5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu