Wałęsa po latach pokazał się z żoną. Niesamowita przemiana b. pierwszej damy

Wałęsa po latach pokazał się z żoną. Niesamowita przemiana b. pierwszej damy

Danuta Wałęsa nie ma łatwego życia u boku męża znanego ze swojej prostolinijności. Często publicznie potrafił krytykować małżonkę oraz dogryzać jej, para niechętnie również pokazywała się razem publicznie. Ostatnio do takiej sytuacji jednak doszło i to, jak zmieniła się była pierwsza dama, jest niesamowite. 

Danuta Wałęsa jest żoną człowieka, który w polskiej historii zapisał się jako pierwszy przewodniczący NSZZ "Solidarność". Często w publicznych sytuacjach widać było, iż jej życie u boku Lecha Wałęsy nie jest łatwe - mężczyzna słynie ze swojej prostolinijności, często publicznie ją krytykował, nazywał "prostą kobietą" oraz jej dogryzał. Po publikacji bardzo osobistej książki Danuty, dotyczącej ich małżeństwa, mówiło się o kryzysie między Wałęsami, nie pokazywali się oni publicznie przed długi czas, jednak pojawiły się zdjęcia z ich wspólnego, wakacyjnego spaceru. Była pierwsza dama wygląda niesamowicie.

Związek Danuty i Lecha Wałęsów

Danuta Wałęsa z domu Gołoś została żoną późniejszego przywódcy "Solidarności" oraz prezydenta RP w 1969 r. Mają ośmioro dzieci, najstarszy Bogdan urodził się w 1970 r., natomiast najmłodsza Brygida w 1985 r. Powszechnie wiadomo, że ich związek nie był łatwy - pełno w nim było konfliktów i kłótni, obydwoje twierdzili, że nie było lekko. Lech Wałęsa w wywiadzie-rzece opublikowanym jako książka pt. "Ja. Rozmowa z Lechem Wałęsą" sam stwierdził, że ich małżeństwo nie może być nazywane udanym. Żalił się, że przy tylu dzieciach nie mieli czasu na miłość, większość czasu to tylko obowiązek wychowania dzieci. Podobnie Danuta Wałęsa w swojej książce "Marzenia i tajemnice"  określiła, że dwójka ludzi w związku powinna się uzupełniać oraz sobie pomagać, a tego w ich związku nie było.

Danuta Wałęsa po latach pokazuje się publicznie

Małżeństwo Wałęsów od lat nie pokazuje się publicznie. Po licznych, uszczypliwych komentarzach pod adresem małżonki, które Lech potrafił głośno podkreślać, para nie bywała wspólnie na salonach. Od kilku lat ciężko było zdobyć ich wspólne zdjęcia, jednak w końcu się to udało. Ostatnio Wałęsa wybrał się na spacer z żoną po Gdańsku, a jej wygląd szokował. Zwykle ubrana w szarości, skromna kobieta wyglądała niesamowicie - kolorowe ubrania, różowa koszula, stylowa torebka oraz blond włosy. Internauci natychmiast zaczęli komentować post, który pojawił się na facebookowym profilu. Wszyscy są zachwyceni przemianą byłej pierwszej damy. Uwadze nie umknęła również relacja małżonków - obydwoje chętnie robią sobie zdjęcia z fanami, uśmiechają się i przytulają. Przerwa w życiu medialnym zdecydowanie wyszła im na plus. Danuta Wałęsa Fot. Facebook/Lech Wałęsa
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Nieoczekiwana dymisja w rządzie PiS! Polityk ma już dość
  2. Agata Duda ma powody do zazdrości? Jej mąż spotyka się z tajemniczą panią Basią
  3. Kora nazwała ich „hienami cmentarnymi”. Teraz oskarżają ich o zarabianie na jej śmierci
Następny artykuł