Danuta Wałęsa ujawniła przykre szczegóły swojego małżeństwa. "Wyciągnął brudną pieluchę"

Danuta Wałęsa ujawniła przykre szczegóły swojego małżeństwa. "Wyciągnął brudną pieluchę" Źródło: Fot. Facebook/Lech Wałęsa

Danuta Wałęsa zdecydowała się na zaskakujące wyznanie w mediach. Zgodziła się opowiedzieć o przykrych szczegółach swojego małżeństwa. Wstrząsające słowa.

Danuta Wałęsa nigdy nie bała się krytycznie mówić o swoim mężu. Choć przeżyli razem wiele lat, otwarcie mówiła, że nie są idealnym małżeństwem. Przez lata miała nadzieję, że Lecha Wałęsa po odejściu z polityki zajmie się nią, a po dorośnięciu dzieci ich związek rozkwitnie na nowo, rzeczywistość jednak okazała się wyjątkowo bolesna. 

Legendarna postać "Solidarności" sama w mediach przyznawała, że przez politykę zaniedbywała rodzinę. Emerytura miała przynieść zmiany, teraz jednak czara goryczy się przelała. Danuta Wałęsa straciła cierpliwość i powiedziała wszystko, co leżało jej na sercu. Padło wiele bardzo ostrych i przykrych słów, których nikt się po niej nie spodziewał. 

Danuta Wałęsa powiedziała wszystko o swoim mężu. Wstrząsające słowa

Choć małżeństwo Wałęsów nigdy nie było uważane za doskonałe, z pewnością nikt nie spodziewał się, że jest aż tak źle. Okazuje się, że małżonkowie do tej pory niezbyt często ze sobą rozmawiają. 

- Nic mu teraz nie mówię. Wisi kalendarz w kuchni, zapisuję w nim swoje plany. Zwykle wcześnie wstaję, o siódmej jestem już w kuchni - opowiada Danuta Wałęsa. 

Dodatkowo podkreśliła swoje ubolewanie nad tym, że legenda "Solidarności" wciąż nie może porzucić polityki i na bieżąco komentuje sytuację w Polsce w mediach społecznościowych. 

- Zaangażował się w ten komputer kompletnie, nawet w nocy coś sprawdza na tablecie. Jak kiedyś powiedział dziennikarzom, że zamienił żonę na komputer, to było mi przykro i źle się z tym czułam. Komputer zabiera mu czas i potem tego czasu brakuje nawet na kontakty z dziećmi - czytamy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wspomnienia również są bolesne. Legenda "Solidarności" nie była wzorem męża i ojca

W dalszej części wywiadu cofnęła się do chwil, gdy na świat przyszły ich dzieci. Niestety Lech Wałęsa również nie był wzorowym ojcem. 

- Jak Ania, szósta z kolei, była malutka w 1980 r., to jeszcze były tetrowe pieluchy. Wyszłam do sklepu, Anię trzeba było przebrać. A on zamiast to dziecko wytrzeć i umyć, wyciągnął brudną pieluchę i włożył czystą na tę brudną pupę. To było jego przewijanie… - wspomina z żalem. 

Na koniec ze smutkiem stwierdziła, że od tamtej pory niestety nie jest między nimi ani trochę lepiej. 

- Nie mam wyrzutów sumienia, bo zrobiłam jako kobieta wszystko, co możliwe, żeby to skleić na nowo. A teraz proszę bardzo – on swoje, ja swoje. Dwoje różnych ludzi pod jednym dachem - podsumowała. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. Z ostatniej chwili: Rząd przedłuży rok szkolny. Będzie "ustawa maturalna"
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Przerażające kulisy rozwodu księżnej Diany. Przed wypadkiem próbowała popełnić samobójstwo
     

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News