Porażające wspomnienia córki Danuty Szaflarskiej. Jej dzieciństwo było piekłem

Porażające wspomnienia córki Danuty Szaflarskiej. Jej dzieciństwo było piekłem Źródło: youtube/ Neda Ormsby

Danuta Szaflarska była jedną z najwybitniejszych polskich aktorek, a doniesienia o jej śmierci sprawiły, że wiele tysięcy Polaków pogrążyło się w żałobie. Dziś jej córka dzieli się przerażającym wyznaniem dotyczącym swojego dzieciństwa. Okazuje się, że ten okres w jej życiu był prawdziwym piekłem.

Danuta Szaflarska zyskała w kraju ogromną sławę. Wielki talent aktorki sprawił, że wszyscy Polacy chętnie patrzyli na jej kolejne wcielenia. Po śmierci jej niebywałe zdolności zostały docenione jeszcze bardziej, a życie prywatne został pozbawione jakichkolwiek tajemnic. Jej córki zdradziły, jaką mamą była Danuta Szaflarska. 

Jaką mamą była Danuta Szaflarska?

Danuta Szaflarska miała dwie córki. Maria przyszła na świat ze związku z pianistą Janem Ekierem, a ojcem Agnieszki jest Janusz Kilański. Polska aktorka dwa razy stawała na ślubnym kobiercu i dwukrotnie podejmowała decyzję o rozwodzie z partnerami. 

Jedyne, co było stałe w jej życiu, to dwie córki, Maria i Agnieszka. Kobiety zdradziły, jaką mamą była Danuta Szaflarska przy okazji powstawania nowej książki o polskiej aktorce. Przy tej okazji wyszło też na jaw, że życie jednej z nich nie było usłane różami, a dzieciństwo było okresem, które nawet po latach nazywa piekłem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Danuta Szaflarska zgotowała swojej córce piekło?

Młodsza z córek, Agnieszka Kilańska-Cypel, zdradziła, że jej dzieciństwo nie upłynęło szczęśliwie. Przekazała, że mama zawsze była nieobecna, przez co ona odczuwała ogromną samotność. 

- Miałam strasznie samotne dzieciństwo – w domu często mamy nie było, a jak była, to odpoczywała po pracy - wyznała Agnieszka Kilańska-Cypel.

Jednak nie tylko samotność sprawiła, że Agnieszka Kilańska-Cypel nie wspomina swojego dzieciństwa dobrze. 

- Wobec mnie bywała surowa. Kiedyś obrzuciła mnie wzrokiem i wyparowała: »Ale jesteś gruba. Aż przykro na ciebie patrzeć«. A gdy teraz patrzę na swoje zdjęcia z nastoletniości, to wcale gruba nie byłam" - powiedziała młodsza córka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Lech Wałęsa został ojcem. Wielka radość w domu byłego prezydenta
2. IMGW pilnie wystosował żółty alarm dla niemal połowy kraju. Jest niebezpiecznie, uwaga na nagły atak zimy

Danuta Szaflarska sprawiła, że jej młodsza córka od dzieciństwa borykała się z niską samooceną. Słowa matki były niezwykle bolesne i musiało minąć wiele czasu, by Agnieszka Kilańska-Cypel uwierzyła w siebie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni przed rakiem i poprawia trawienie. Wystarczy jedna łyżeczka dziennie
  2. Nie żyje medalista mistrzostw świata. Miał tylko 22 lata
  3. Niepokojące doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Córka wydała oświadczenie, które zasmuci Polaków
  4. Kożuchowska się wygadała? Zaczęła się modlić o Pawła Królikowskiego
  5. Żona miała romans z policjantem. Mąż dokonał zemsty, o której będzie się mówić latami, nie miał litości

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News