Danuta Stenka przez lata czuła wstyd. Dzisiaj postanowiła przerwać milczenie

Danuta Stenka przez lata czuła wstyd. Dzisiaj postanowiła przerwać milczenie

Danuta Stenka jest jedną z największych gwiazd polskiego kina i teatru. Aktorka jest prawdziwą damą i jej nazwisko oznacza tylko produkcje najlepszej jakości. Niewielu wie, jak bardzo, przez lata dokuczał jej pewien kompleks. Nikt się tego nie spodziewał, ale teraz, prawdziwie wolna kobieta wyznaje prawdę.

Danuta Stenka to prawdziwa gwiazda polskiej sceny artystycznej. Mimo tego wciąż pozostaje człowiekiem i niezaprzeczalnie jest ambasadorką pozytywnego nastawienia do swojej osoby. Nie przeczy, że jest tylko człowiekiem, któremu tak jak innym zdarza się popełniać błędy lub zmagać się z problemami. Niewielu podejrzewałoby jednak aktorkę o kompleksy, z którymi zmagała się przez całe swoje życie . Czego one dotyczą?

Danuta Stenka czuła wstyd

Danuta Stenka dzisiaj jest wielką gwiazdą. Zanim jednak tak było, była zwykłą dziewczyną z Kaszub. Urodziła się w małej miejscowości, Gowidlinie. Fakt, że musiała przebyć długą drogę do miejsca, w którym znajduje się dzisiaj wprawiał ją w zakłopotanie. Często czuła się gorsza. Jak sama mówiła w Polskim Radiu, tam gdzie się wychowała nie było zbyt wielu perspektyw ani możliwości. -  (...) z bardzo małej wsi, gdzie był jeden sklep, biblioteka, kościół i przystanek autobusowy - opowiedziała Stenka w Jedynce o tym, skąd pochodzi. Gdy została zapytana dlaczego odczuwała kompleksy z powodu swojego pochodzenia, odparła, że jest tylko człowiekiem. - Czułam się gorsza, ale cicho robiłam to, co do mnie należało - opowiada o tym, jak znalazła się na deskach Teatru Narodowego. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Danuta Stenka - długa droga do Warszawy

W szkole średnie aktorka była w klasie o profilu matematyczno-fizycznym. W tym samym wywiadzie wspomina postać swojej polonistki, której zawdzięcza zainteresowanie recytacją i aktorstwem. - To on a pchnęła mnie w tym kierunku - przyznaje w rozmowie Stenka. Z początku, zaraz po Studium Aktorskim przy Teatrze Wybrzeże występowała właśnie na jego deskach. Tam zadebiutowała i jak sama przyznaje, nie miała presji na to, żeby stamtąd odejść. Jej droga do Warszawy była długa i kręta, ale opłacało się. Dzisiaj Danuta Stenka może pochwalić się występami w Teatrze Narodowym w Warszawie, wysokiej jakości produkcjach filmowych i serialach. Jej role na długo zapadną widzom w pamięci a ona sama broni się przed gloryfikowaniem swojej osoby. Dalej chce pozostać tą samą dziewczyną z małej miejscowości. Jej skromność i wdzięk zachwyca wszystkich dookoła.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Edyta Górniak przeżywa trudne chwile po rozstaniu. Współczujemy
  2. Anna Lewandowska: Kiedyś jej życie było koszmarem
  3. Oliwia Bieniuk z chłopakiem! Kim jest wybranek córki Przybylskiej?
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Znaki zodiaku i ich idealne mieszkanie. Jak powinno wyglądać?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News