Danuta Stenka żyje dzięki swoim bliskim. Otarła się o śmierć

Danuta Stenka żyje dzięki swoim bliskim. Otarła się o śmierć

Danuta Stenka otarła się o śmierć. Dramatyczne przeżycia kilku ostatnich miesięcy ciągnąć się będą za nią przez całe życie. Gdyby nie wsparcie rodziny, kochającego męża i wspaniałej córki, nie dałaby sobie rady.

Danuta Stenka po wielu miesiącach trudnej walki w końcu otwarcie opowiada o swojej chorobie. Od dłuższego zmaga się z depresją, spowodowaną notorycznym stresem i ogromnym zmęczeniem. Jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych polskich aktorek przez lata nie pozwalała sobie na choćby jedną chwilę wytchnienia. Właśnie to doprowadziło ją do depresji, która ostatecznie zatrzymała karierę Stenki i całkowicie wycofała ją z show biznesu. Teraz gwiazda czuje się już lepiej.

Danuta Stenka szczerze o depresji: "Straciłam sens życia"

Aktorka pilnowana jest przez kochającego męża Janusza Grzelaka i ich córkę. To właśnie oni okazali się dla Danuty światełkiem i jedyną pomocą w tym bardzo trudnym czasie. To właśnie dzięki nim ostatecznie zdecydowała się walczyć o własne życie. - To choroba, która może zakończyć się śmiercią. Uświadomiła mi, w jaką ślepą ulicę się zapędziłam. Budziłam się rano i zanim otworzyłam oczy, chciało mi się płakać. Jakbym zupełnie straciła sens życia. Smutek się nasilał, czułam, jak spadam na dno… - opowiada o swoich przeżyciach Danuta Stenka. Już za dwa miesiące znowu zobaczymy ją w polskiej telewizji. Na planie serialu "Diagnoza" już teraz nagrywane są ujęcia z Danutą w roli odważnej, pewnej siebie pani doktor. Nowy lekarz w hitowym serialu nieźle da w kość innym lekarzom. Mamy nadzieję, że ta ciekawa rola będzie dla aktorki dużym krokiem w powrocie do zawodu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lekarz zdradził ostatnią dramatyczną wizję Kory. "Ja nie chcę umierać"
  2. Surowa mentorka z "Projekt Lady" przerywa milczenie. Szczerze o traumie młodości
  3. Tragiczny wypadek! Nie żyje mistrzyni olimpijska
  4. Szczeniak wyrzucony na śmietnik. Cud! Został uratowany w ostatniej chwili
fot. Instagram fot. Instagram fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News