Danuta Stenka otarła się o śmierć. Dramatyczne przeżycia kilku ostatnich miesięcy ciągnąć się będą za nią przez całe życie. Gdyby nie wsparcie rodziny, kochającego męża i wspaniałej córki, nie dałaby sobie rady.

Danuta Stenka po wielu miesiącach trudnej walki w końcu otwarcie opowiada o swojej chorobie. Od dłuższego zmaga się z depresją, spowodowaną notorycznym stresem i ogromnym zmęczeniem.

Jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych polskich aktorek przez lata nie pozwalała sobie na choćby jedną chwilę wytchnienia. Właśnie to doprowadziło ją do depresji, która ostatecznie zatrzymała karierę Stenki i całkowicie wycofała ją z show biznesu. Teraz gwiazda czuje się już lepiej.

Danuta Stenka szczerze o depresji: „Straciłam sens życia”

Aktorka pilnowana jest przez kochającego męża Janusza Grzelaka i ich córkę. To właśnie oni okazali się dla Danuty światełkiem i jedyną pomocą w tym bardzo trudnym czasie. To właśnie dzięki nim ostatecznie zdecydowała się walczyć o własne życie.

– To choroba, która może zakończyć się śmiercią. Uświadomiła mi, w jaką ślepą ulicę się zapędziłam. Budziłam się rano i zanim otworzyłam oczy, chciało mi się płakać. Jakbym zupełnie straciła sens życia. Smutek się nasilał, czułam, jak spadam na dno… – opowiada o swoich przeżyciach Danuta Stenka.

Już za dwa miesiące znowu zobaczymy ją w polskiej telewizji. Na planie serialu „Diagnoza” już teraz nagrywane są ujęcia z Danutą w roli odważnej, pewnej siebie pani doktor. Nowy lekarz w hitowym serialu nieźle da w kość innym lekarzom. Mamy nadzieję, że ta ciekawa rola będzie dla aktorki dużym krokiem w powrocie do zawodu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarz zdradził ostatnią dramatyczną wizję Kory. „Ja nie chcę umierać”
  2. Surowa mentorka z „Projekt Lady” przerywa milczenie. Szczerze o traumie młodości
  3. Tragiczny wypadek! Nie żyje mistrzyni olimpijska
  4. Szczeniak wyrzucony na śmietnik. Cud! Został uratowany w ostatniej chwili
fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby


15 znanych par, które przetrwały próbę czasu [ZDJĘCIA]