Danuta Stenka jest bardzo cenioną aktorką. Nigdy jednak nie była gwiazdą jakiejś konkretnej stacji telewizyjnej. TVN najwyraźniej chce to zmienić. Wygląda na to, że kariera innej popularnej aktorki, Małgorzaty Kożuchowskiej, wisi na włosku. 

Danuta Stenka jest nie tylko niesamowicie utalentowana, ale również doświadczona. To aktorka, która stworzyła mnóstwo niezapomnianych filmowych i teatralnych kreacji, a wygląda na to, że zobaczymy ją w kolejnych odsłonach.

TVN najwyraźniej wybrał Stenkę na nową, największą gwiazdę ramówki. Do tej pory promowana była raczej głównie Małgorzata Kożuchowska, której czas w ostatnich latach wyraźnie minął. Teraz aktorka jest już pewna, że koleżanka po fachu zajmie jej miejsce na antenie telewizji.

Danuta Stenka podbije TVN

Podczas, gdy z anteny znika popularna Druga Szansa – serial, którego niekwestionowaną gwiazdą była Kożuchowska, w ramówce pojawia się drugi sezon Diagnozy, w którym właśnie Stenka ma zagrać kontrowersyjny, czarny charakter. Na razie gwiazda nie chce ujawniać szczegółów, ale jesteśmy pewni, że jej rola nami wstrząśnie.

Nie od dziś wiadomo, że ciemne charaktery i nieoczywiste postacie to większe wyzwanie aktorskie. Do tego widzowie lepiej je zapamiętują i dłużej wspominają. Stenka ma więc szansę na stałe wbić się w świadomość fanów stacji.

Jeśli jej rola w Diagnozie faktycznie się spodoba, jest duża szansa, że TVN w nią zainwestuje i za jakiś czas, możemy zobaczyć Stenkę w jej własnym serialu lub jako prowadzącą jakiś nowy program.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Msza za Korę. W pewnym momencie ksiądz zrobił coś niewyobrażalnego
  2. Doda oddała hołd na scenie. Coś NIESAMOWITEGO, fani stanęli jak wryci
  3. Te zwierzaki są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze ŚMIECHU [Zdjęcia]
  4. Natychmiast sprawdź swoje konto! Klienci polskich banków masowo okradani
  5. Patryk Jaki ostrzega protestujących. Wymowne, niepokojące słowa
Danuta Stenka
Fot. YouTube/Plejada
Danuta Stenka
fot. Wikimedia Commons
Kadr z filmu „Tabliczka mnożenia”

Nie uwierzysz, jak wiele razy te gwiazdy brały ślub!


Znani faceci, którzy lubią przebierać się w damskie ciuszki [ZDJĘCIA]